Forum

Program Adsense

(27)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 742

Odpowiedz

Docherro

08 września 2016

Witam miło użytkowniczki i użytkowników,bardzo prosiłabym o przekazanie na jakiej zasadzie działa program AdSense,ja od 22 lipca czekam na weryfikację...czy ktoś z Was tak długo czekał? i czy w ogóle jest sens tego czekania?
Jak widzę przez ten czas jaki tu jestem,wiele użytkowniczek wyszło z portalu ,wiele jest nowych min.ja..jak długo będziemy?
Coś tu jest nie dograne...myślę,że Smaker ma coś do powiedzenia,tak nie powinno być jak jest!

Docherro

Odp. Program Adsense

27 października 2016

Tak sobie z ciekawości zajrzałam na mój profil czy jest jakiś postęp w mojej weryfikacji przez Adsense,no niestety,poziom ten sam jaki był ponad 3 miesiące temu.To już nawet nie jest irytujące a wręcz....
GREGORHSPEED napisał,zero zainteresowania od strony redakcji...czyli program to niewypał?
Pozdrawiam zrezygnowanych a nowym życzę wiele cierpliwości na odzew:)

smaker

Odp. Program Adsense

28 października 2016

@Gregorhspeed - Na wszystkie wspomniane przez Ciebie pytania odpowiedzieliśmy m.in. w poście z 28 września lub innych postach na forum. Odpowiadaliśmy na nie także nie raz w mailach i wiadomościach prywatnych. W sprawie Obserwatora mamy jedynie informację o tym, że 17.02 został zaakceptowany prze Google i wówczas wszystko było ok. 30.03 zrezygnował na własne życzenie, a dzień później zgłosił się ponownie i został zaakceptowany przez naszą redakcję. Od tego czasu nie zostały wykonane na tym koncie dalsze kroki potrzebne do zakończenia weryfikacji, o czym wspominaliśmy już chociażby w poprzednim poście.
Jeśli chodzi o wklejanie kodu hmtl - tę sprawę również wyjaśnialiśmy wielokrotnie, zarówno publicznie (np. http://smaker.pl/forum-temat-zarabianie-na-przepisach,3000613.html) , jak i indywidualnie w wiadomościach prywatnych.

@Docherro - Dziś otrzymaliśmy w Pani sprawie odpowiedź od Google. Ponieważ są to informacje poufne, szczegóły przesyłami do Pani w wiadomości prywatnej.

gosia17

Odp. Program Adsense

01 listopada 2016

Docherro, moja kochana mam nadzieję że Cię nie uraziłam tym, że napisałam, że nie znasz się na informatyce...chciałam tylko im otworzyć oczy na to, że skoro program Adsens jest dla wszystkich ludzi, to niech to będzie czyste, jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Sama do końce tego nie ogarniam, zresztą Ty wiesz...bo pisałyśmy o tym. Ja nadal nie wiem za co w ogóle zostałam usunięta z programu i nadal nie otrzymałam odpowiedzi ...i w tej niepewności żyję sobie tak już 7 miesięcy. Dla mnie jest to śmieszne i niezrozumiałe - podejmować z kimś współpracę i odpowiadać użytkownikom: my nie mamy na to wpływu, trzeba czekać, itp.

gosia17

Odp. Program Adsense

01 listopada 2016

No i z tego co czytam Docherro otrzymali wiadomość dotyczącą Ciebie, a u mnie cisza nadal - choć nasza sprawa rozegrała się w tym samym czasie.

Docherro

Odp. Program Adsense

02 listopada 2016

Gosia17 kochana ,absolutnie niczym mnie nie uraziłaś.Wiesz jaką odpowiedz dostałam i już sobie odpuściłam cały ten program,nie warto zabiegać bo i po co skoro i tak zero z tego:)
Szkoda tylko,że na tylu użytkowników tak mało jest wypowiedzi co do programu:)

Docherro

Odp. Program Adsense

02 listopada 2016

Tu już nie chodzi o jakieś tam zarobki,lecz o sam fakt tych zarobków...jeśli był u mnie problem z mojej winy ,to ten problem powinien Smaker rozwiązać,a nie wysyłać mnie do Google...tylko gdzie i jak..by do nich napisać? Jak pisałam nie jestem informatykiem i już nie będę i wielu spraw po prostu nie ogarniam..i ja mam pisać? No nie ...zawiodłam się bardzo:(
Pozdrawiam wszystkich zawiedzonych i piszcie nie bójcie się :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

pesto

Przepisów: 0

Ocena: 0

grklon

Przepisów: 3

Ocena: 8

Marusia26

Przepisów: 3

Ocena: 20

Siruwia

Przepisów: 0

Ocena: 0

edyta1988

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń