Do góry

Newsy

"365 smaków dla naszych dzieciaków"

"365 smaków dla naszych dzieciaków" to kolejny poradnik z serii 365 cieszącej się ogromnym uznaniem wśród rodziców. Tym razem autorki przedstawiają ciekawe przepisy na nieskomplikowane i zdrowe dania, nie zapominając przy tym o zasadach zdrowego żywienia i regułach dobrego wychowania, obowiązujących przy stole.

Pokazują, jak w prosty sposób, zachowując konwencję zabawy, nauczyć dziecko świadomego wybierania produktów. Udowadniają, że wspólne przygotowywanie posiłków może być doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu i pielęgnowanie więzi rodzinnych.
Książka zawiera także przepisy na takie dania, które dzieci mogą przygotować samodzielnie. Wszystkie kulinarne propozycje zostały przetestowane przez dzieci i przeanalizowane przez ekspertów od zdrowego żywienia. 365 smaków dla naszych dzieciaków to również, jak przystało na książkę z serii 365, vademecum rodzica., które podpowiada jak poprzez wspólne posiłki wychowywać dzieci, a z powszednich obowiązków czerpać przyjemność.

To niekończące się źródło inspiracji, pierwsza książka kucharska, dzięki której przygotowywanie potraw staje się przygodą, a marchewka i kabaczek przestają być straszydłem z dziecięcych snów.


Książka pełna smakołyków.
"Daily News"

Prawdziwy skarb zarówno dla zapracowanych rodziców, jak wygłodniałych dzieci.
"Parenting Magazine"

Sheila Ellison studiowała psychologię na University of Southern California. Jest pomysłodawczynią
i współautorką cieszącej się bardzo dużym powodzeniem serii poradników dla rodziców, które ukazały się nakładem wydawnictwa W.A.B.: 365 dni z kochanym maleństwem (2002), 365 dni twórczej zabawy dla dzieci dwuletnich i starszych (2003) i 365 pomysłów, jak wychować wspaniałe dzieci (2004). Książki te są owocem doświadczeń zdobytych przez autorkę podczas wieloletniej pracy
z dziećmi oraz pracy społecznej na ich rzecz, organizowania wspólnot młodzieżowych i programów wychowawczych. Matka czwórki dzieci.

Dr Judith Gray to znana w wielu krajach pisarka i pedagog. Prowadzi badania związane z tańcem. Była nauczycielką szkolną i akademicką. Obecnie zaangażowana w projekt, którego celem jest założenie supernowoczesnej szkoły średniej w okręgu szkolnym Everett, w stanie Washington. Pracuje
na wydziale nauczania Uniwersytetu w Antioch. Współautorka książki 365 dni twórczej zabawy dla dzieci dwuletnich i starszych (2003). Ma czworo dzieci.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń