Do góry

Wydarzenia

Dzień Św. Patryka w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva

W czwartek 17 marca Stara Zajezdnia Kraków By DeSilva przy ul. Św. Wawrzyńca 12 znowu w kolorze zieleni.

Fot. 123RF/Picsel

Już po raz czwarty będziemy obchodzić hucznie jedną z najbardziej irlandzkich imprez. Dzień Świętego Patryka, a wyjątkowość tego dnia podkreśli projekt sceniczny.

Celtic Fusion & Dance będący owocem wieloletniej współpracy zespołu muzyki celtyckiej JRM Jig Reel Maniacs i formacji tańca irlandzkiego Ellorien.

JRM - Jig Reel Maniacs to jedna z najstarszych i najbardziej wziętych formacji muzyki celtyckiej w Polsce; która istnieje od 1990 roku. Jigowo Reelowi Maniacy grają Celtic fusion - celtyckie brzmienia i skojarzone z takimi gatunkami jak: jazz, funk, rock, reggae i chillout.

Dzień św. PatrykaEllorien to żeński zespół tańca irlandzkiego z Wrocławia, z którym Jigowo Reelowi Maniacy współpracują od 2007 roku.To obecnie jedna z najlepszych grup tańca irlandzkiego nie tylko w Polsce, ale w Europie i na świecie.

Zapraszamy od godz. 17:00 natomiast koncert zaczyna się o godzinie 19:30.

Muzycy i tancerki współtworzą widowisko muzyczno-taneczne łączące elementy kultur Irlandii , Szkocji ,Walii i Bretanii. Harmonia układów choreograficznych tradycyjnych rytmów celtyckich w baletkach i z energetycznym stepem irlandzkim oraz muzyka oparta o utwory celtyckie i kompozycje własne zespołu stworzą niezwykłą i nie zapomnianą atmosferę tego wieczoru.

Nie zabraknie zielonego piwa , specjalnego menu oraz nagród za najlepsze zielone przebranie wśród gości Starej Zajezdni Kraków by DeSilva.

Więcej informacji nt. imprezy i zespołów znaleźć można na stronie www.starazajezdniakrakow.pl www.jrm.art.pl , www.ellorien.pl oraz www.facebook.com/StaraZajezdnia.

17 Marca 2016 godzina 17:00

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva
ul. Św. Wawrzyńca 12, Kraków
tel. +48 664 323 988
e-mail: zajezdnia@desilva.pl

***

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, należy do spółki Hotele De Silva, która zarządza własnymi hotelami i hotelami innych właścicieli. Aktualnie w sieci DeSilva funkcjonuje 6 obiektów hotelowych: w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Katowicach, Opolu. W najbliższych planach spółki otwarcie kolejnego hotelu w Poznaniu.

W 2012 roku firma odrestaurowała budynek zabytkowej zajezdni tramwajowej na krakowskim Kazimierzu w której odbywają się ciekawe wydarzenia muzyczne, kulturalne oraz transmitowane są ważne wydarzenia sportowe. Atutem Starej Zajezdni jest największa powierzchnia w Krakowie dla nawet 1 000 osób oraz własny Minibrowar. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.starazajezdniakrakow.pl

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń