Forum

ciekawe lokale

(12)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 69

Odpowiedz

emotikon

22 kwietnia 2010

Jest wątek o kucharzach to i o lokalach być powinien :) Gdzie warto zjeść i doświadczyć nowych kulinarnych odkryć? Albo żeby było po prostu smacznie? Ja osobiście jako zwolenniki piekielnego jedzonka uwielbiam kuchnię węgierską. W tej materii sprawdza się Borpince-już wiele lat działająca restauracja z iście węgierskim menu. Pyszne są zupy i to nie tylko tradycyjna gulaszowa. Nauczyłam się po wizytach tam robić specyficzną zupę z pieczarkami, albo zupę z estragonem. Polędwiczki wieprzowe z pikantnym leczo jeszcze tak dobrze jak oni nie robie ale z czasem,... :)

IwonaJag

Odp. ciekawe lokale

13 stycznia

W tym wątku mogę z całą pewnością polecić bardzo ciekawy warszawski lokal - Pańską 85. Kuchnia chińska, w wydaniu chińskiego szefa kuchni w oryginalnym, nowoczesnym stylu. Sama kaczka po pekińsku powinna przekonać każdego, kto nie jadł jej jeszcze w Chinach - smak i aromat królują.

maciekS

Odp. ciekawe lokale

13 stycznia

Jednym z fajniejszych lokali w Warszawie jest Bistro Wiejska. Położone w centrum, można czasem ciekawych ludzi spotkać (polytyków). Dodatkowo mają dobrą kuchnię włoską, z makaronami na czele.

Odpowiedz

Kucharzeonline

Aster

Przepisów: 0

Ocena: 0

Veronica

Przepisów: 0

Ocena: 0

Mati2610

Przepisów: 0

Ocena: 0

rb3333

Przepisów: 0

Ocena: 0

Kitka80

Przepisów: 50

Ocena: 481

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń