Forum

Dania z torebki

(17)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 128

Odpowiedz

Bardolka

24 marca 2010

Smakerowicze powiedzcie mi - bo może ja jestem jakaś dziwna - czy według Was jest sens w dodawaniu przepisów na dania z torebki? Ciastka z torebki, makarony z torebki i wszystko z torebki! Niedługo będą przepisy na zraziki czy fasolkę po bretońsku ze słoika... wrrr!
Jak przeglądam smakera to chciałabym zobaczyć ciekawe, kreatywne przepisy, które - Chwiała Panu! - są, ale między nimi takie kwiatki jak napisałam powyżej ... chyba szkoda miejsca w sieci na to :(

Wyżaliłam się, od razu mi lepiej :)

Panek

Odp. Dania z torebki

25 marca 2010

ArtBlues, a może ciut za dużo kolokwializmu, chociaż nie sądzę że udanego... ?
Sympatycznie jest być niepozdrowionym, od osoby której pozdrowienie nie ma żadnej wartości, dziękuje za akt dobroci :)
W pańskim stylu powiem Ci jeszcze że stroszysz się jak nabzdyczona hrabianka, której dzwonią dzwony ale nie wie w którym kościele.
Zarka, dziś ( niestety? ) odgrzewam.

njosnavelin

Odp. Dania z torebki

26 marca 2010

szkoda, że niektórzy zachowują się jak gimnazjaliści, którzy dostali łącze z internetem z funduszy unijnych i przeżywają szok neostradowy. prościej mówiąc - jak klasyczne trolle. żenada.

njosnavelin

Odp. Dania z torebki

26 marca 2010

sorry, ale piszesz nie na temat. nikt tu nie rozmawia (bo na początku była to kulturalna rozmowa, jeśli jeszcze ktoś to pamięta), o tym czy żarcie z torebek jest dobre czy złe, tylko czy jest sens umieszczania na smakerze przepisów na przygotowanie dań z torebek, które to przepisy są napisane na opakowaniu tegoż produktu.

Panek

Odp. Dania z torebki

26 marca 2010

Gratuluje, robisz postępy młody człowieku, ciekaw jestem czy wpadłeś już na to że serek topiony można rozsmarować na chlebku zdejmując najpierw pazłotko, taka bystrzacha z Ciebie że jestem zdumiony, może zamiast proponować Bogu ducha winnej kobiecie sex oralny ze mną, nauczył byś się czegoś nowego?
Jeszcze wiele przed Tobą, zajmij się szlifowaniem swojego talentu zamiast ludziom humor psuć.

Panek

Odp. Dania z torebki

27 marca 2010

Ja po prostu czekam aż ten człowiek wypali swą złość/nienawiść i jakimś cudem sięgnie po rozumek, by odkryć że jego działania są bezsensowne. Oczywiście wiem że na skruchę tutaj na forum niema co liczyć, ale może gdzieś w głębi siebie? :)
Z resztą, może masz racje, niech to będzie mój ostatni post w tym temacie, zdrowo się nagadałem, da to coś czy nie... spróbować warto było!

Odpowiedz

Kucharzeonline

MiraSz

Przepisów: 0

Ocena: 0

kasiama90

Przepisów: 0

Ocena: 0

pablo113

Przepisów: 0

Ocena: 0

Rudi

Przepisów: 0

Ocena: 0

CookWithMe

Przepisów: 19

Ocena: 134

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń