Forum

Halloween

(9)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 45

Odpowiedz

golona102

02 listopada 2011

Czy Polacy muszą obchodzić te święto? Dla mnie to naprawdę debilny zwyczaj, po to aby nabić kabzę niebiednemu zachodowi, zachowajmy swoją kulturę i tradycje. Czy damy radę?

biancorossa

Odp. Halloween

02 listopada 2011

Golona, święte słowa,gdzie nam do ichniego "halołinu".Nie obchodzę. Ciekawe,czy da się przeszczepić "święto dziękczynienia"..już wyobrażam sobie te promocje na indyka i żurawinę:)

biancorossa

Odp. Halloween

04 listopada 2011

Jeśli handel ma szansę na zarobić to przyjmie się każde najdurniejsze święto.Dlaczego okres "christmasowy"trwa prawie dwa miesiące-tak byśmy przy dźwiękach kolęd i wśród choinek wydali jeszcze więcej bo przecież prezenty,żarcie najdroższe święta niech "ciemny lud" kupuje.
Jak pięknie przyjęły się 'walentynki"- czerwony kicz,misie,fatalaszki,wyjścia do knajp..kochają ,niech wydają:)
Zresztą nikt Ci nie każe wydawać aż 200 zetów na wiązankę zebyś udawała smutną:)

wojtek014

Odp. Halloween

07 listopada 2011

A komu przeszkadzała moja wypowiedź na tym wątku? Ktoś zgłosił do moderacji czy nasza szanowna moderacja sama zdecydowała się ją usunąć? Przecież faktem jest, że już na niektórych polskich osiedlach 31 października grasują przebrane małolaty i terroryzują ludzi chcących spędzić w domku ten wieczór w spokoju.

wojtek014

Odp. Halloween

07 listopada 2011

Nie, nie Panka. Z wątku poznikały wypowiedzi obrońców zachodniego kiczu i moja, bo mimo że jestem przeciwny temu procederowi i skrytykowałem bandy małych terrorystów to mimo wszystko pochlebnie się wyraziłem o lampionach z dyni. Dla mnie to ładna dekoracja, po prostu, lampiony niekoniecznie muszą być zresztą wycięte w taki upiorny sposób. Widywałem inne, nietypowe, i w ogóle nie nawiązujące do Halloween. Ale tak w ogóle na temat praktykowania u nas tych świątecznych tradycji z zachodu zgadzam się z Wami w 100 procentach, Panka, Golona, Biancorossa i Szmalec. A po co ten Hyde Park, jeśli i tu znikają niezgodne z czyimś "widzi mi się" dla kogoś wypowiedzi? Ten ktoś odpowiedzialny za to nie dorasta mentalnością do pięt większości użytkowników tutaj się wypowiadających. Kończę, bo jeszcze zacznę bluzgać;)

panka

Odp. Halloween

07 listopada 2011

I tak właśnie odebrałam Twój komentarz. Sama dynia jako dekoracja jak najbardziej . Jest tyle cudaczków, że trudno im się oprzeć . Małe, dekoracyjne pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa. Ale na tym koniec . Kultywujmy swoje rodzime tradycje , to nasza tożsamość.

golona102

Odp. Halloween

07 listopada 2011

Hehe, wlasnie, czy ci moderatorzy to sa swiete krowy? O co im chodzi. Po prostu caly ten smaker sponsorowany jest przez zachodnie koncerny, ktore wlasnie wprowadzaja nam na rynek g... zarcie i tradycje. Coz, szkoda slow...

wojtek014

Odp. Halloween

07 listopada 2011

Golona, nie wiem przez kogo Smaker jest sponsorowany (chociaż te różne przepisy od paru "użytkowników" to sugerują), ale moderator/ moderatorzy to faktycznie "święte krowy". W dodatku niezbyt rozgarnięte. W durny (łagodnie powiedziane) sposób kasują posty i mimo skarg żadna krzywda im się nie dzieje.

Odpowiedz

Kucharzeonline

slodkisenty..

Przepisów: 131

Ocena: 1731

Kangurek1

Przepisów: 0

Ocena: 0

gustus

Przepisów: 1

Ocena: 1

Shooter

Przepisów: 0

Ocena: 0

Jaonka

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń