Forum

Jaka patelnia ?

(46)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 2273

Odpowiedz

AromaCaffee_eu

Odp. Jaka patelnia ?

25 stycznia 2012

Najlepsza byłaby ceramiczna lub żeliwna,ale to zależy od budżetu jaki posiadasz na ten cel. Im więcej,tym oczywiście lepiej. Żeliwna wydaje mi się bardziej uniwersalna i solidna.


Pozdrawiam www.AromaCaffee.eu

zonia1

Odp. Jaka patelnia ?

25 stycznia 2012

Kupiłam patelnie z powłoką ceramiczna.Używam ją od tygodnia.Jest naprawdę super.Nic nie przywiera.Jaja,naleśniki po niej "fruwają"Kotlety ładnie się rumienią.Co najważniejsze można na niej smażyć niektóre potrawy bez użycia tłuszczu,a inne z niewielką ilością. No i jak to ktoś napisał - myje się tak jak w reklamach.Polecam wszystkim.

yaska

Odp. Jaka patelnia ?

26 stycznia 2012

my mamy teflonowe i ceramiczne, innych nie używam, sporo smażę bez tłuszczu lub na niewielkiej ilosci tłuszczy i tez nic się przypala, najwięcej zależy chyba od temperatury,a nie od powłoki na patelni

Ziom86

Odp. Jaka patelnia ?

09 września 2012

Moim zdaniem najlepsze są patelnie emaliowane, bo zapewniają bezpieczeństwo podczas smażenia jak i blokują uciekanie składników odżywczych.

np. takie: http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-emaliowana.html

candyy

Odp. Jaka patelnia ?

18 września 2012

Ja lubię patelnie ceramiczne : http://patelnie.org/patelnie-ceramiczne-c-16.html Są tańsze od patelni teflonowych ale tak samo dobre. Bardzo łatwe do mycia i co ważne działają na kuchenkach indukcyjnych. Jest bardzo wytrzymała, nie rysuje się. Mam taką jedną od kilku lat i nic się z nią nie stało złego do tej pory.

Ziom86

Odp. Jaka patelnia ?

18 września 2012

poza teflonową polecam mieć ceramiczną. http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-ceramiczna-28cm.html, też starcza na długo, jedzenie nie przywiera. ja jestem zadowolony

katee

Odp. Jaka patelnia ?

19 września 2012

te z tefala są najlepsze i nie drogie, http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-tefal-enjoy-28-cm.html starczają na długo, łatwo się zmywa i ogólnie dobrze fuknkcjonują.

Odpowiedz

Kucharzeonline

hatszep

Przepisów: 0

Ocena: 0

KulinarnaCh..

Przepisów: 775

Ocena: 7837

GREGORHSPEED

Przepisów: 2279

Ocena: 50093

nitram9691

Przepisów: 0

Ocena: 0

beata-09

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń