Forum

Jaka patelnia ?

(46)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 2273

Odpowiedz

Grillcenter_pl

Odp. Jaka patelnia ?

08 lutego 2012

Ceramiczna jest najlepsza,ponieważ łatwo ją umyć a ciężko uszkodzić. Szeroki wybór różnych akcesoriów do kuchni oraz grillów wolnostojących jak i przenośnych masz u nas www.GrillCenter.pl gdzie serdecznie zapraszam.

Ziom86

Odp. Jaka patelnia ?

09 września 2012

Moim zdaniem najlepsze są patelnie emaliowane, bo zapewniają bezpieczeństwo podczas smażenia jak i blokują uciekanie składników odżywczych.

np. takie: http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-emaliowana.html

candyy

Odp. Jaka patelnia ?

18 września 2012

Ja lubię patelnie ceramiczne : http://patelnie.org/patelnie-ceramiczne-c-16.html Są tańsze od patelni teflonowych ale tak samo dobre. Bardzo łatwe do mycia i co ważne działają na kuchenkach indukcyjnych. Jest bardzo wytrzymała, nie rysuje się. Mam taką jedną od kilku lat i nic się z nią nie stało złego do tej pory.

Ziom86

Odp. Jaka patelnia ?

18 września 2012

poza teflonową polecam mieć ceramiczną. http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-ceramiczna-28cm.html, też starcza na długo, jedzenie nie przywiera. ja jestem zadowolony

katee

Odp. Jaka patelnia ?

19 września 2012

te z tefala są najlepsze i nie drogie, http://www.nokaut.pl/patelnie/patelnia-tefal-enjoy-28-cm.html starczają na długo, łatwo się zmywa i ogólnie dobrze fuknkcjonują.

SklepWinaImport

Odp. Jaka patelnia ?

22 grudnia 2013

Ja mam z firmy Tefal z taką właśnie powłoką i bardzo dobrze służy mi już kilka sezonów,co ważne- nie rysuje się. Może i jest nieco droższa,ale moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestowac.

Oliwia1985

Odp. Jaka patelnia ?

05 lutego 2014

Teflonowe są dobre, ale jak jeszcze nie zniszczone. Wystarczy mała rysa, a zaczną się z nich wydzielać toksyczne substancje. A żeliwne są praktycznie niezniszczalne (mama uzywa ponad 5 lat:), no i bardziej eko. Sprawiłam sobie bardzo podobnej, do tej co ona ma http://qdecor.pl/kuchnia/patelnie-woki/patelnie-zeliwne/patelnia-zeliwna-emaliowana-z-pokrywka-28-cm-soczysta-wisnia,produkt4217/ z pokrywką. Mam nadzieję, że mi też posłuży;) Smażę na niej z małą ilością tłuszczu i nic sie nie przypala.

Odpowiedz

Kucharzeonline

wege_garnus..

Przepisów: 0

Ocena: 0

Karola2018

Przepisów: 0

Ocena: 0

slodkisenty..

Przepisów: 102

Ocena: 1364

Jolaj

Przepisów: 0

Ocena: 0

hajduczek-n..

Przepisów: 341

Ocena: 3996

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń