Forum

kawa "egzotyczna"

(5)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 368

Odpowiedz

rewelatka

Odp. kawa "egzotyczna"

29 sierpnia 2014

w polo jest teraz kawa z hondurasu, meksyku i jeszcze skads tam. kupiłam honduras, chciałam spróbować czegoś nowego, mnie smakuje tak sobie ale mąż jest zachwycony!!!

Futka

Odp. kawa "egzotyczna"

29 sierpnia 2014

Polecam etiopską, organiczną kawę Kefa. Jest bardzo aromatyczna, bogata w smaku, ale delikatna. Podczas picia można wyczuć jakby smak czekolady.Naprawdę przepyszna :)

SklepWinaImport

Odp. kawa "egzotyczna"

19 września 2014

Ja polecam kawę z RPA,z tym że w ziarnach a nie już zmieloną bo bardzo szybko traci swój smak i aromat. Mieląc samemu doskonale wiemy co mamy i smak jest zdecydowanie lepszy,druga kwestia to aby nie kupować najtańszej kawy tylko faktycznie coś z wyższej półki.

Bartosiuk72

Odp. kawa "egzotyczna"

09 sierpnia 2016

O hej, kawę egzotyczną kupuje w sklepie espressoart, bo w sumie w tych marketach to takie zwyczajne te kawy są. Jeśli już zajrzycie na stronę to polecam Jolly Caffe Crema

MrTymon

Odp. kawa "egzotyczna"

10 kwietnia

Ja właśnie dostałem ostatnio na urodziny dwie egzotyczne kawy od znajomych. Nie wiem gdzie je kupili, ale są pyszne. Jedna jest z Kolumbii, a druga z Etiopii, ale oczywiście eksporter jest włoski. Kolumbijska jest bardzo delikatna i przede wszystkim nie ma kwaśnego posmaku.

Odpowiedz

Kucharzeonline

emi74

Przepisów: 0

Ocena: 0

przypaloneg..

Przepisów: 16

Ocena: 200

grazka950

Przepisów: 0

Ocena: 0

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 117

Nevermore

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń