Forum

Komentarze pod przepisami

(15)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 3

Odpowiedz

Panek

02 grudnia 2009

Mam małą prośbę do użytkowników, czy mogli byście komentować przepisy dopiero po tym jak sprawdzicie je we własnych kuchniach, lub ewentualnie po stwierdzeniu że macie w swojej książce kucharskiej niemal identyczny?
Zauważyłem że tworzy się mała grupka wzajemnej adoracji, forumowe koleżanki/koledzy po zobaczeniu że ,,forumowy znajomy" dodał nowy przepis od razu komentują w stylu ,,to musi być pyszniutkie", ,,mniam mniam, na pewno zrobię" zrób, i komentuj, dodaj przy tym coś od siebie, napisz czy przepis delikatnie zmodyfikowałaś/łeś czy może zmodyfikujesz następnym razem ponieważ ............. :)

Nie wiem jak wy, ale Ja uważam że to będzie miało wtedy jakiś sens.

oliwia_winna

Odp. Komentarze pod przepisami

03 grudnia 2009

proszę czytać moje komentarze ze zrozumieniem. jeszcze raz podkreślam, że zgadzam się z Pankiem i tyle. jekiekolwiek moje komentarze do różnych przepisów to osobny temat (proszę ich nie łączyć). o ważności i jakości zdjęć nie będę pisać - ileż można.
nie chodziło mo o Ciebie - mufinko.

Panek

Odp. Komentarze pod przepisami

03 grudnia 2009

Mufinko nie o Ciebie mi chodzi, Ciebie jak i Mirabelkę cenie za poziom jaki reprezentujecie, nie obraźcie się za szufladkowanie ale jesteście na prawdę ,,z górnej półki" ! analiza, konstruktywna krytyka i niczego więcej nie potrzeba :)
Aga ja nie jestem zazdrosny, z jakiego powodu miał bym być? Jak zauważyłyście nie dodaje przepisów, nie uważam tego za grzech. Mam problem z aparatem który miał wrócić do mnie z serwisu już w sierpniu, nie będę robił zdjęć telefonem zwłaszcza że ,,co się odwlecze to nie uciecze" a chce żeby wyszło dobrze. :)
Uważam po prostu że można do komentowania podejść troszkę profesjonalniej, ganicie tych którzy są chamscy i prawidłowo, a co z tymi co słodzą kilogramami bez podstawy? To również skrajna sytuacja..
Wiem że kobiety kochają komplementy, ale w tym wypadku mogły by być zasłużone. Mówicie: ,,widać po zdjęciu..." a mi się trafiły ostatnio dwa z pozoru banalne przepisy które ni jak nie były podobne do tych ze zdjęcia więc myślę że coś jest nie tak (mam nadzieje że nie ze mną) :)
Może faktycznie jestem z marsa ...

Przepraszam za kolejny kontrowersyjny temat, nie chce wyjść na mąciwodę lub pieniacza :)
Pozdrawiam!!

Panek

Odp. Komentarze pod przepisami

03 grudnia 2009

żeby wszystko było jasne jak słoneczko :

Jestem za dodawaniem pozytywnych komentarzy, chce tylko żeby były zasłużone,
chyba czytałyście moją wypowiedź po łepkach! więc proszę mi tu nie phihać ^_^

Sugarspice

Odp. Komentarze pod przepisami

03 grudnia 2009

ano phicham sobie, bo tyle tu rozwazan o tym co i kto i jak powiedzial, albo czego nie powiedzial, albo powiedzial za duzo, albo za milo. szkoda czasu, chociaz wiem ze takie tematy przyciagaja forumowiczow, zeby sobie troche ponarzekac. No taka juz nasza polska natura.

Odpowiedz

Kucharzeonline

Rajmona

Przepisów: 0

Ocena: 0

MNH44

Przepisów: 0

Ocena: 0

slodkisenty..

Przepisów: 112

Ocena: 1506

dannuta

Przepisów: 0

Ocena: 0

Karola1973

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń