Forum

kuchnia włoska

(15)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 366

Odpowiedz

biancorossa

19 stycznia 2011

Gdzieś znalazłam taką informację, że 17 stycznia był Międzynarodowym Dniem Kuchni Włoskiej. Czy lubicie kuchnię włoską?Jakie są Wasze ulubione włoskie potrawy? Czy może ktoś rozczarował się/zdziwił konfrontując wyobrażenia z rzeczywistością np podczas pobytu we Włoszech? Dla mnie kuchnia włoska to kolory,energia, pozytywne nastawienie także ciężkostrawna lazania,tortellini i uwielbienie dla pomidorów..

Konto usunięte

Odp. kuchnia włoska

27 czerwca 2014

To oczywiste,gdyż do pizzy potrzebny jest odpowiedni piec,gdzie przy temp. około 400 st. w ciagu 3 min.ciasto się piecze,a warzywa pozostają al dente,albo miękkie lecz nie "rozdziamdziane".

maciekS

Odp. kuchnia włoska

13 stycznia 2018

Ciężko mi jest gotowa kuchnię włoską, bo i ciężko odpowiednie produkty zdobyć i odpowiednio wszystko zamarynować, doprawić - nie wiem dlaczego, ale to jedna z kuchni, której nie czuję w swoim gotowaniu. Więc aby zjeść dość smacznego, zazwyczaj wybieram się na miasto. W warszawie mógłbym polecić np. Bistro Wiejska. Trzyma poziom już kilka lat.

MrTymon

Odp. kuchnia włoska

07 lutego 2018

Kuchnia włoska jest z pozoru bardzo prosta i niewyszukana, ale żeby faktycznie dobrze przygotować jakieś danie, czasem trzeba znać pewne triki, których nie sposób znaleźć w zwykłych książkach kucharskich. Ja akurat mam znajomych z Włoch i często jak się spotykamy to gotujemy coś wspólnie, dlatego za każdym razem uczę się czegoś nowego.

Odpowiedz

Kucharzeonline

GREGORHSPEED

Przepisów: 2311

Ocena: 51312

smaker

Przepisów: 37

Ocena: 1008

slodkisenty..

Przepisów: 111

Ocena: 1465

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 134

kazcbar

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń