Forum

Kurs gotowania

(6)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 113

Odpowiedz

tesciowable

Odp. Kurs gotowania

17 grudnia 2011

Hm, można powiedzieć, że w kursach jestem obeznana :) a to dzięki mojej kochanej teściowej, która zanim nią jeszcze została, nie omieszkała mi dać delikatnie do zrozumienia, że nie umiem gotować.
Pracuję, więc nie mam czasu na długie gotowanie. Myśląc o przyszłym dziecku hamburgerami nie mogę się już najadać, bo pierwsze słowa mojego dziecka będą brzmiały MCDonalds :D

Dla swojego świętego spokoju i w tajemnicy przed wszystkimi koleżanka poleciła mi szybki i skuteczny kurs gotowania podstawowych dań.
Muszę przyznać, że jestem zadowolona, bo nie wiedziałam, że za tak małą kwotę można zrobić szybki i normalny obiad.
Grupa była mała, bo tylko 5 osób a sam kurs trwał przez 2 weekendy do wyboru.
Dla mnie rewelacja, bo w tygodniu dużo pracuję.
Dania pycha i naszczęście bez wegety:P na samym wywarze mięsno warzywnym.
Przepis na "moje" kotleciki z indyka jest z tego kursu.
Kurs dla osób, które mają dwie lewe ręce do gotowania i brak czasu :)

Jeśli jesteś w Krakowa lub okolic to mozesz podejść na ul. Szewską chyba 14 w Krakowie, firma nazywa się AP EDUKACJA. Możesz zerkną sobie na ich stronkę http://www.kursykulinaria.pl/
Mam nadzieję, że Ci pomogłam :)

Adamo30

Odp. Kurs gotowania

23 stycznia 2012

Dzięki wielkie za polecenie AP Edukacji w Krakowie. Byłem tam u nich na Szewskiej i tak się szczęśliwie złożyło, że akurat w lutym po raz kolejny organizują taki kurs gotowania o jakim piszesz. Pani w sekretaraice mówiła mi że to szkolenie cieszy się duzym zainteresowaniem i miejsca dość szybko się kończą. Zapisałem się więc, bo już od kilku osób słyszałem że warto. Jak już go zaliczę to postaram się zdać Wam krotką relację :-)

Ziom86

Odp. Kurs gotowania

17 września 2012

Ale po co Ci kurs gotowania tzw. stacjonarny skoro możesz wziąć udział w jakimś kursie online nie tracąc czasu na dojazdy? Albo jeszcze lepiej kupić sobie książkę kucharską np. coś takiego: https://smaker.pl/forum/watek/re-co-na-imieniny,1526396,41890414,e,0,,,,

swedishchef

Odp. Kurs gotowania

17 października 2012

hm... ja też się zastanawiałam czy nie skorzystać z różnych ofert kursów. Dziwne, że nie ma ich aż tak dużo. Choć jak już się znajdą takie, które mnie zaciekawią to niestety są bardzo drogie. Wiem, powiecie, jak chcesz się nauczyć dobrze gotować, to musisz zapłacić. Ale czy drogo zawsze znaczy lepiej?
Wahałam się nad trzema propozycjami kursów i zdecydowałam się w końcu na ten, na kursy kulinaria. Nie był absurdalnie drogi a przyznać muszę, że spełnił moje wymagania. Jestem zadowolona i mogę polecić.

Odpowiedz

Kucharzeonline

wojana

Przepisów: 0

Ocena: 0

kulochwyt

Przepisów: 0

Ocena: 0

Kry_sta

Przepisów: 0

Ocena: 0

KulinarnaCh..

Przepisów: 428

Ocena: 3488

in_door

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń