Forum

leczo

(8)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 238

Odpowiedz

mysz204

08 lipca 2011

sluchajcie chce zrobic leczo i tak sie zastanawiam czy moge je zamrozic tak jak bigos??? bo ja uwielbiam ale maz nie przepada a malych ilosci nie oplaca mi sie gotowac i tak sobie mysle czy moge zrobic zapas sobie;)

hela43

Odp. leczo

09 lipca 2011

Witam wszystkich uwielbiam smakera ale ostatnio coraz rzadziej zaglądam na forum szkoda że jak ktoś poprosi o radę to tu zaraz dogryzanie jeden drugiemu myślę że trzeba mieć trochę kultury i czasem ugryzć się w język nim się coś powie lub napisze nie wszyscy są geniuszami a że chcą podzielić się swoimi uwagami to zamiast ich krytykować i obrażać doceńmy to

smakoszkammm

Odp. leczo

09 lipca 2011

Helu, wiesz, ale juz jest duzo lepiej niż jeszcze niedawno było. Na całe szczeście również "moderacja" - nie cała niestety- pomogła w powrocie jako takiej normalności na Smakerze. A wszystko za sprawą 1 osoby, o zachowaniu której można było się niejednokrotnie przekonać. Co jakiś czas tworzy ona nowe nicki, które pomagają jej w zaprowadzeniu totalnego chaosu i "niesnasków" na - zgadzam się z Tobą- fajnym Smakerze. I po prostu nieraz "niezainteresowani" nie wiedzą nawet, że są wkręcani w naciaganą pseudodyskusję przez kolejnego klona tej osoby. Czyli są robieni w konia po prostu. Dlatego czesto takie ostre reakcje forumowiczów, którzy nieraz już mieli do czynienia z tym zachowaniem tej kobiety. Pozdrówka :)

kajanawakacjach

Odp. leczo

10 lipca 2011

Ja nie jestem nickiem tej kobiety!A dzielę się swoim doświadczeniem i nie mówię,że rozumy zjadłam,pewnie faktycznie nie potrzebnie tak już do końca to ugotowałam.Spróbuję inaczej zrobić jak tu ktoś mówił.

Odpowiedz

Kucharzeonline

asiunia94xxx

Przepisów: 0

Ocena: 0

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 133

slodkisenty..

Przepisów: 109

Ocena: 1442

EwaS

Przepisów: 0

Ocena: 0

rb3333

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń