Forum

Nieszczęsne konto Adsense

(27)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 533

Odpowiedz

Obserwator

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

08 grudnia 2017

Sprostowanie. Dotyczył reklam. Jeśli ktoś klika wiele razy reklamy z tego samego ip, to admin wychwyci natychmiast. Więc nie oczekujmy wtedy wyjaśnień. Wpis zrobiłem taki, trzeba czytać regulamin.

przyjaciel

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

09 grudnia 2017

Cytat: Obserwator
Sprostowanie. Dotyczył reklam. Jeśli ktoś klika wiele razy reklamy z tego samego ip, to admin wychwyci natychmiast. Więc nie oczekujmy wtedy wyjaśnień. Wpis zrobiłem taki, trzeba czytać regulamin.

Nie mogę się z Tobą zgodzić, nie klikałam w żadne reklamy, nie robiłam nic co było niezgodne z regulaminem a i tak zostałam zablokowana.
Jak dla mnie to za duży stres i upokorzenie, nie będę spowiadać się z czegoś czego nie zrobiłam.
Niestety moje zdanie jest takie, że program AdsenSe nie jest dla wszystkich, tylko dla tych powiedzmy "bardziej kumatych" i dlatego uważam, że jest zły.
To tylko moje zdanie, pozdrawiam :)

GREGORHSPEED

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

10 grudnia 2017

Niestety Ad Sense, to skarbonka dla google...My mamy tzw ochłapy, które i tak są "mrożone" jak coś jest nie tak. Żadnej odpowiedzi z ich strony, tylko bana dają. Większość kliknięć na reklamę, to czysty przypadek. Dla mnie powinny liczyć się odsłony, bo i tak reklamę widać, czy chcą ludzie, czy też nie. Więc dla mnie to jednoznaczne.
Wiesiu, masz rację...jednak ja wychodzę z założenia, jak się da przy okazji zarobić, to nawet trzeba...jak nie, to nie.
Trzeci raz Ad Sense nie będę uruchamiać, bo to jakieś....*^%^&jest! Ostatnio jakiś błąd wyskoczył zupełnie nie z naszej winy, bo tejże witryny nie prowadzimy i jakiegoś tam kodu wstawić nie możemy...i co? Bezradni jesteśmy, choć po zgłoszeniu, zostało to nareperowane.
A jakbyśmy nie zgłosili? To nikt ani grosza by nie ujrzał?
Także, robimy co kochamy. Dzielimy się przepisami, nowymi smakami, naszymi pomysłami po prostu...bo lubimy, bo chcemy :*
Wiesiu, pozdrawiam gorąco :*

przyjaciel

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

10 grudnia 2017

Również serdecznie pozdrawiam, doskonale rozumiem wasz zapał do gotowania i entuzjazm z wyników, kombinowanie z gotowaniem i poznawanie nowych smaków jest jak przygoda ze znakiem zapytania....uda się albo nie, jak się uda to jest frajda i zadowolenie.
Znam te wszystkie uczucia do tej pory :)
Wszystkiego dobrego życzę :)

Maudie

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

11 grudnia 2017

Google Adsense prosi o wklejenie kodu na stronie a smaker pisze żeby się tym nie przejmować bo wszystko działa automatycznie......hmm,skoro automatycznie to dlaczego google nic o tym nie wie i prosi o kod który jest jakby potwierdzeniem,że jestem właścicielką smakera.......inaczej nie chcą pozytywnie zweryfikować konta adsense.

GREGORHSPEED

Odp. Nieszczęsne konto Adsense

12 grudnia 2017

Cytat: Maudie
Google Adsense prosi o wklejenie kodu na stronie a smaker pisze żeby się tym nie przejmować bo wszystko działa automatycznie......hmm,skoro automatycznie to dlaczego google nic o tym nie wie i prosi o kod który jest jakby potwierdzeniem,że jestem właścicielką smakera.......inaczej nie chcą pozytywnie zweryfikować konta adsense.Dokładnie...z nimi pisać, to jak po mandaryńsku! Ja nie znam, oni kojarzą z mandarynką :P A tak na serio...każdy chce, jak można, by koszty nawet częściowo, pokryły się. Każdy mówi o produktach...to tak jak za dowózkę dają parę groszy na paliwo...a amortyzacja? No właśnie. Kiedyś nie przywiązywałem wagi do zdjęć...teraz...nie chodzi tylko o jakość, to rzecz względna. Jednak naczynia, tło itp...kosztują. Widełki zdjęcia to 300-500 zł (tace, sztućce, naczynia, dodatki)...no to można sobie pomnożyć. I tu leży pies pogrzebany. W naszym przypadku robimy po prostu to, co kochamy (R'n'G Kitchen), jednak to pracochłonne jest. Nie zajmujemy się kuchnią profesjonalnie. Mamy swoją pracę, resztę wykonujemy po godzinach. Dla siebie, dla nas, dla was <3 Dzielimy się smakami. Nawet nasze podróże są pod dyktando nowych smaków. I to kochamy. Ad sense to totalny syf (chociaż korzystamy), nie wnoszący nic, a nic! Dla nas Smaker to sentyment. Zaczynaliśmy od tego portalu, więc tutaj zawsze dodawać będziemy .

Odpowiedz

Kucharzeonline

AniaCzarna89

Przepisów: 1

Ocena: 10

Bond777

Przepisów: 7

Ocena: 46

newsweek

Przepisów: 88

Ocena: 801

szybki68

Przepisów: 0

Ocena: 0

grzess1

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń