Forum

Nowa odsłona książek kucharskich

(10)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 311

Odpowiedz

Joanna

14 kwietnia 2015

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Jak wiecie od paru miesięcy pracowaliśmy nad poprawą działania książek kucharskich. Po wielu próbach i testach w końcu udało nam się wprowadzić zmiany. Dzisiaj od rana możecie zobaczyć efekty naszej wielomiesięcznej pracy.

Dzięki zmianom możecie zapisywać lub drukować książki do 500 przepisów. Dlaczego do 500? Dzieje się tak ze względów niezależnych od nas - oprogramowania, pluginy i tym podobne. Jednak bez obaw, większe książki w dalszym ciągu możecie tworzyć i przeglądać w serwisie.

Raz wygenerowane książki pozostaną na naszych serwerach, oznacza to, że będą dostępne bez konieczności oczekiwania, chyba, że autor wprowadzi do swojej książki jakiekolwiek zmiany, wówczas trzeba będzie wygenerować ją ponownie.

Książki z 500 przepisami mogą generować się nawet do kilkudziesięciu minut. Wiemy, że jest to, dość długi czas oczekiwania, dlatego zawsze możecie (podając maila) otrzymać powiadomienie o zakończeniu generacji książki na Waszą skrzynkę.

Dodatkowo ulepszyliśmy podgląd książki. Wystarczy kliknąć, aby zobaczyć jak będzie wyglądała okładka, spis treści oraz przepis.

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość,

Pozdrawiamy Zespół Smaker.pl

smaker

Odp. Nowa odsłona książek kucharskich

16 maja 2016

Błąd niestety jest poważniejszy niż przypuszczaliśmy. Jest to jednostkowy przypadek, dlatego trudno nam wyśledzić przyczynę braku możliwości wygenerowania książki.
Stworzyliśmy jednak dla Pana nową książkę, którą przesłaliśmy mailem.

Pozdrawiamy,
Smaker.pl

Odpowiedz

Kucharzeonline

elizaj

Przepisów: 0

Ocena: 0

JancioWodnik

Przepisów: 0

Ocena: 0

arla45

Przepisów: 0

Ocena: 0

jacekzenek

Przepisów: 0

Ocena: 0

chmielmar

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń