Forum

o gościach na forum

(2)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 1

Odpowiedz

kaska333

02 grudnia 2009

chciałabym zwrócić uwagę na gości wypowiadających się na forum, czytając ostatnie wątki uważam, że goście nie powinni zakładać forum tylko zalogowani smakerowicze i tu prośba do moderatora, sami widzimy, że goście w dużej przewadze potrafia obrażać innych, z wyjątkiem tych którzy chcą naprawde o coś zapytać ale myśle, że jeżeli komuś bedzie naprawde zależalo na tym aby sie dowiedzieć czegoś konkretnego lub zapytać o opinie to sie zaloguje, jestem za tym aby tylko zalogowani mogli zakładać wątki przynajmniej wtedy bedzie wiadomo komu o co chodzi i kogo coś boli, a jak wy myślicie????

Konto usunięte

Odp. o gościach na forum

02 grudnia 2009

Popieram Twoje zdanie. Kiedyś goście mogli komentować potrawy i do tej pory pod starszymi przepisami widać chamstwa i obrzydlistwa jakie wypisywali. Dlaczego zatem forum miałoby być bardziej tolerancyjne dla takich osób? Rejestracja jest darmowa, a niekulturalnego użytkownika powinno się banować i na stałe blokować mu wejście. Przy czym popieram też pomysł Panka, który pisał już kiedyś, że powinien też być podział na "Użytkowników", którzy tylko komentują i "Kucharzy", którzy faktycznie dodają przepisy. Bo w tym momencie na górze strony możemy przeczytać, że "kucharzy" jest prawie 2 razy więcej niż przepisów, co jest swoistym absurdem :]

Joanna

Odp. o gościach na forum

03 grudnia 2009

Witam,

Jak na razie, nie chcielibyśmy ograniczać możliwości wypowiadania się na Forum Gościom.
Gdy jakiś post lub wątek wydaje Wam się niestosowny zawsze istnieje możliwość zgłoszenia go do moderacji (poprzez kliknięcie na 'zgłoś do moderacji') lub napisanie na smaker@firma.interia.pl.

pozdrawiam serdecznie
Joasia
Redaktor serwisu

Odpowiedz

Kucharzeonline

Rajmona

Przepisów: 0

Ocena: 0

MNH44

Przepisów: 0

Ocena: 0

slodkisenty..

Przepisów: 112

Ocena: 1506

dannuta

Przepisów: 0

Ocena: 0

Karola1973

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń