Forum

panowie

(6)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 4

Odpowiedz

mysz204

Odp. panowie

18 października 2010

wilku prawda jest taka ze chyba kazda zona pyta meza co by zjadl...ja wiem co moj maz lubi a czego nie i zeby zjadl gotuje to co chce ...nie ugotuje bialego barszczu bo go nie zje wiec to nie ma sensu. pozatym zawsze razem ustalamy co bedzie na obiad czy kolacje;0 tak by obie strony byly zadowolone;)
(przepraszam ze wtracilam).

Konto usunięte

Odp. panowie

19 października 2010

W moim domu gotujemy z żoną na przemian, bo tak się składa,że obydwoje pracujemy i raz ja mogę gotować a raz robi to żona (ja lubię gootować , robię to już od dawnych lat, bo kiedyś zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa, a potem to polubiłem).Menu każdy z nas wymyśla sam ,chociaż często ustalamy to razem.Są potrawy,które lepiej mi wychodzą i są takie, które są specjalnością żony.

imponderabilia

Odp. panowie

19 października 2010

Mnie sytuacja życiowa zmusiła do nauki gotowania. Teraz to moja pasja i sposób na rozładowanie stresu dnia codziennego. Dania zawsze konsultuję z dziećmi i to z kilkudniowym wyprzedzeniem, bo planowanie w przypadku pracy zawodowej i samotnego wychowywania dzieci jest bardzo ważne. Oczywiście jak już wieczorem uporam się z obowiązkami taty, to zawsze znajdzie się czas na spontaniczną potrawę dla maleństw ;)

Odpowiedz

Kucharzeonline

bobek15

Przepisów: 0

Ocena: 0

asia67

Przepisów: 320

Ocena: 4291

gosia_mm

Przepisów: 0

Ocena: 0

babciaaneczka

Przepisów: 6

Ocena: 26

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 123

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń