Forum

parówki

(29)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 33

Odpowiedz

smakoszkammm

Odp. parówki

21 czerwca 2011

hahaha, czyli mamy jasny obraz dyskusji... sorry, ale to po prostu zwykły brak szacunku dla zaglądających tu, bo robi się z nich wariatów, manipulując faktami...to się w głowie nie mieści. Co było nie tak w dyskusji o parówkach i pseudoparówkach??? To nie było na temat? Obrażało kogoś? Jak mi Bóg świadkiem, zainteresuję się tym pod kątem odpowiednich paragrafów. Bo nie może być tak, że publiczne forum jest tak cenzurowane i traktowane jak prywatny folwark...

Pistacja

Odp. parówki

23 czerwca 2011

Smaczne i zachowujące swą formę parówki można kupić w Lidl'u (Pikok). Parówki jadam raczej sporadycznie, ale jeśli mam już jakieś kupić to właśnie te lub ewentualnie Jedynki.

Konto usunięte

Odp. parówki

23 czerwca 2011

A ja powiem tak my czasem jadamy ale nie w tym problem jak słyszę te wielkie słowa współczuje.Zanim się kogoś negatywnie podsumuje z powodu jedzenia parówek to może warto się zastanowić nad tym że nie każdego stać na frankfuterki. Sa ludzie którzy niewiele mają w portfelu a dzieci muszą nakarmić poza tym co komu do tego co inni lubią bądź nie lubią. Jak się ma w zanadrzu tylko krytykę to lepiej nie zaczynać takich wątków.

madziak

Odp. parówki

24 czerwca 2011

ŚWIĘTE SŁOWA MADERA, nie każdy może pozwolić sobie na wędliny i kiełbasy za mega pieniądzę. Iwona czasem zastanowiłabyś się nad tymi swoimi "mądrymi" wątkami. Nie chcesz jeść parówek to nie jedz- twoja sprawa, ale nie obrażaj przy okazji ludzi, których nie stać na nic lepszego i cieszą się z tego co mają. Nie każdy ma szczeście na codzień spożywać polędwice i kawiorem zagryzać. No ale coż Ty zawsze jesteś najmądrzejsza.

Odpowiedz

Kucharzeonline

GREGORHSPEED

Przepisów: 2397

Ocena: 53393

eedyta

Przepisów: 0

Ocena: 0

Pakmen

Przepisów: 0

Ocena: 0

slodkisenty..

Przepisów: 145

Ocena: 1869

Prrromyczek24

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń