Forum

Przekąski

(16)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 959

Odpowiedz

zielonacytryna

Odp. Przekąski

27 lipca 2009

A może małe tartaletki w wersji wytrawnej? Z warzywami, grzybami, albo z tuńczykiem. W Internecie można znaleźć dużo przepisów; a tartaletki można podawać na ciepło i zimno, są małe więc w sam raz na jeden kęs. Tylko, że niestety ich wykonanie jest dość pracochłonne...

Konto usunięte

Odp. Przekąski

19 kwietnia 2011

Ja przy okazji ostatniej organizacji imprezy firmowej też szukałam czegoś aby zastąpić kolejny raz jakieś przekąski typu suche precle itd bo ile można ;/ No ale gotowanie samemu nie wchodziło w grę i wtedy jak głębiej poszperałam za przekąskami słonymi i słodkimi to słuchajcie znalazłam świetny produkt - podwójne paluszki w czekoladzie - bardzo dobre połączenie wypieku z ciemną czekoladą. Polecam spróbować, można je sobie zamówić na stronie producenta - www.beerfingers.pl - jak zamawiałam karton na imprezę firmową to z tego co pamiętam przy zamówieniu powyżej 70zł nie płaciło się za wysyłkę, a wreszcie jakaś odmiana od sucharków na firmowym stole. Polecam spróbować, nawet tak tylko dla siebie.

Konto usunięte

Odp. Przekąski

01 kwietnia 2014

W sklepach są teraz gotowe babeczki słone i słodkie,wystarczy tylko trochę inwencji i gotowe.Pasty rybne,albo kremy ,zależy jakie chcemy babeczki.Na smakerze ostatnio dużo takich pomysłów.

Odpowiedz

Kucharzeonline

ekspresjawk..

Przepisów: 88

Ocena: 252

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 123

DomoweTorty

Przepisów: 36

Ocena: 957

smaker

Przepisów: 37

Ocena: 910

KulinarnaCh..

Przepisów: 567

Ocena: 4968

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń