Forum

Sok winogronowy

(4)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 454

Odpowiedz

Konto usunięte

23 września 2014

Mam ponad 40 kg białych deserowych winogron.Postanowiłam wycisnąć z nich sok -mam do tego profesjonalną maszynę.Winogrona są słodkie,ale jednak zastanawiam się czy dodać do nich cukier i ewentualnie w jakiej ilości,żeby się sok nie popsuł.Chodzi mi o sok bezpośrednio do picia,bez rozcieńczania.Oczywiście będzie zapasteryzowany.Proszę o odpowiedzi ludzi znających się na tym ,a nie durnowate wypowiedzi moich smakerowych \"przyjaciół\".

NozWidelec_pl

Odp. Sok winogronowy

16 października 2014

Bardzo lubię sok winogronowy,odpowiednio przygotowany nie będzie bardzo słodki a znakomicie nada się jako kompozycja do popicia podczas obiadu czy podczas każdego cieplejszego wieczoru,obowiązkowo schłodzony z lodówki:)

Kuchniaz_pl

Odp. Sok winogronowy

10 grudnia 2014

A czemu miałoby się nie udać? Wystarczy tylko dobra wyciskarka i sok mamy gotowy,dla mnie osobiście nie trzeba już nawet dodawać cukry bo wtedy będzie zdecydowanie za słodki.

Rodzynka138

Odp. Sok winogronowy

11 grudnia 2014

Ja jak wyciskam sok z owoców, to raczej nie dodaję cukru. Do winogron szczególnie. Jak dla mnie są bardzo słodkie :) może to jednak wynikać z tego, że w ogóle nie słodzę herbaty ani kawę, więc jestem przyzwyczajona do mało słodkich napojów.

Odpowiedz

Kucharzeonline

Roxeta

Przepisów: 0

Ocena: 0

bonia234

Przepisów: 0

Ocena: 0

rb3333

Przepisów: 0

Ocena: 0

EwaS

Przepisów: 0

Ocena: 0

slodkisenty..

Przepisów: 79

Ocena: 1012

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń