Forum

sztućce

(13)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 759

Odpowiedz

Konto usunięte

18 lipca 2016

Mam w domu noży Gerlach i jestem z nich bardzo zadowolona, ale chciałabym kupić siostrze w prezencie ślubnym ładny zestaw sztućców tej samej firmy i nie jestem pewna, czy to dobry pomysł. Jakie są wasze opinie na temat sztućców Gerlach?

GREGORHSPEED

Odp. sztućce

06 grudnia 2018

Cytat: Joannal
JA jestem zadowolona z Ambition ,mam serię garnków ,porcelanę i teraz zamawiam właśnie sztućce

Z garnków jesteś zadowolona? U nas wszystko odpryskuje. I nie, nie tarzamy w zmywarce, uważamy na temperatury (skoki)...i tragedia. Jedyne, które uwielbiamy, to ceramiczne i te spod znaku Tesco. I serio, wypadają wyśmienicie.

kgawlik79

Odp. sztućce

06 marca 2019

Ja posiadam kilka lat zestaw firmy Hoffner, były dość tanie, ale za to cieżkie i solidnie wykonane. Bardzo poręczne i wygodne, przez tyle czasu nic się z nimi nie dzieje, także mogę śmiało polecić jak ktoś nie chce przepłacać.

drNowak

Odp. sztućce

29 lipca 2019

Mam taki zestaw noży Gerlach. Generalnie są ok. Ale non stop je trzeba ostrzyć. Tak na codzienne potrzeby są ok, ale do bardziej ambitnych zadań (np. przygotowanie mięsa do wędzenia) mam i zdecydowanie polecam Tescomę.

Kasio

Odp. sztućce

04 września 2019

Odziedziczyłam Gerlachy z PRL. Nie ma lepszych sztućców na rynku. Łyżka jest idealnie wyprofilowana, krótki widelec obiadowy jest jakby łyżko-widelcem. nigdzie do tej pory nie widziałam podobnych bo z chęcią bym zakupiła. Niestety, produkują sztućce ładne ale niepraktyczne, jak dla krowy, wielkie, ciężkie z ostrymi kantami, do buzi nie da się ich wsadzić.

Odpowiedz

Kucharzeonline

Obserwator

Przepisów: 949

Ocena: 17799

little_miss

Przepisów: 0

Ocena: 0

gosia_mm

Przepisów: 0

Ocena: 0

GREGORHSPEED

Przepisów: 2305

Ocena: 50990

asiunia94xxx

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń