Forum

thermomix

(11)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 634

Odpowiedz

izac

26 kwietnia 2010

Drodzy Smakerowicze, czy ktoś z Was posiada urządzenie thermomix? Jeżeli tak, to może powymienialibyśmy się ciekawymi przepisami? Zapraszam i pozdrawiam.

Panek

Odp. thermomix

08 maja 2010

jak z tym halogencośtam, ahhh co za grubość, co za puszystość, a jakie gorące ahhhh, jak się masełko rozpływa ahhh, i to ciasto takie wilgotne, wspaniałe, wspaniałe... mmmmm. A wszystko co pokazywali w tym urządzeniu tylko w nim stygło po uprzednim włożeniu na gotowca.
Widziałem kilka sprzętów które są do wszystkiego, i zwykle jak są do wszystkiego to są do niczego, jak np. grill elektryczny który ma zastąpić tradycyjny, czy te siekacze z turbohiper ostrzami które kontaktują się z satelitą by zmielić wszystko, albo w drzazgi, albo w papkę, albo wcale, ja tam wole nóż i jestem przeciwnikiem takich urządzeń... a reklamy tych sprzętów podnoszą mi ciśnienie 3-krotnie.

Pozdrawiam.

SylvieQ

Odp. thermomix

13 maja 2010

przez wiele lat służył jako waga - dziś przede wszystkim do wyrabiania ciasta, gdy mamy tzw. lenia, oraz do przyrządzania i gotowania wszelkich zup kremów i puree. Urządzenie kupiła moja mama, parę dobrych lat temu. Dziś, rzeczywiście, prościej i taniej jest kupić dobrego robota kuchennego. Przepisy bez problemu można dostosować do Thermomixa, ale wyznam jedno - NIE CIERPIĘ GO CZYŚCIĆ! ...dlatego częściej korzystam ze starego, poczciwego miksera lub siły własnych rąk :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

bobek15

Przepisów: 0

Ocena: 0

ski_ttles

Przepisów: 0

Ocena: 0

asiunia94xxx

Przepisów: 0

Ocena: 0

andrzej861

Przepisów: 0

Ocena: 0

Joanna

Przepisów: 2

Ocena: 126

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń