Forum

thermomix

(11)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 627

Odpowiedz

izac

26 kwietnia 2010

Drodzy Smakerowicze, czy ktoś z Was posiada urządzenie thermomix? Jeżeli tak, to może powymienialibyśmy się ciekawymi przepisami? Zapraszam i pozdrawiam.

madziola77

Odp. thermomix

12 maja 2010

witam, jestem doświadczoną użytkowniczką thermomixa, a do tego zdecydowałam się na współpracę z firmą Vorwerk i jestem bardzo zadowolona. Urządzenie jest rewelacyjne i jeśli tylko go używamy koszt inwestycji zwraca sieę bardzo szybko. Warunek jest jeden - trzeba gotować na TM-e a nie traktować go jako atrapę. Dla mnie najważniejsza jest możliwość zdrowego odżywiania mojej rodziny i różnorodność smacznych potraw, jakie mogę serwować nie tylko od święta.Do tego minimu czasu jaki trzeba poświęcać na przygotowywanie posiłków. Nie znam lepszego urządzenia. Polecam gorąco.

SylvieQ

Odp. thermomix

13 maja 2010

przez wiele lat służył jako waga - dziś przede wszystkim do wyrabiania ciasta, gdy mamy tzw. lenia, oraz do przyrządzania i gotowania wszelkich zup kremów i puree. Urządzenie kupiła moja mama, parę dobrych lat temu. Dziś, rzeczywiście, prościej i taniej jest kupić dobrego robota kuchennego. Przepisy bez problemu można dostosować do Thermomixa, ale wyznam jedno - NIE CIERPIĘ GO CZYŚCIĆ! ...dlatego częściej korzystam ze starego, poczciwego miksera lub siły własnych rąk :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

Jolaj

Przepisów: 0

Ocena: 0

Tradycyjna_..

Przepisów: 2318

Ocena: 14646

Meg

Przepisów: 45

Ocena: 445

Ewcik

Przepisów: 4

Ocena: 35

Jacinto74

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń