Forum

Treści niezgodne z regulaminem

(5)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 243

Odpowiedz

smaker

29 września 2015

Jak pewnie wielu z was zauważyło, w ostatnim czasie borykamy się ze zwiększoną ilością przepisów, komentarzy oraz wątków na forum, mających charakter reklamowy – niezwiązanych w żaden sposób z działalnością naszego serwisu.
Chcielibyśmy Was poinformować, że akcja ta nie jest w żaden sposób wspierana przez nasz serwis. Jej organizator, nie konsultował ani nie uzgadniał z naszym zespołem przeprowadzenia tego typu kampanii. Podjęliśmy działania mające na celu wyjaśnienie tej sytuacji. Treści tego typu traktujemy jako niezgodną z naszym regulaminem. W związku z tym będą one przez nas natychmiast usuwane, a konta użytkowników, którzy promują produkt, zostaną zablokowane.
Pragniemy serdecznie was przeprosić za niedogodności z tym związane, a osoby biorące udział w akcji prosimy o kontakt z jej organizatorem w celu uzyskania wyjaśnień.

Pozdrawiamy
Zespół Smaker.pl

ewcia68

Odp. Treści niezgodne z regulaminem

02 października 2015

włąśnie otrzymałam tą samą odpowiedź jak wpisałam opinie na temat pewnwej przekąski s......... a adres platformy otrzymałam od firmy z która powiedzmy współpracuję. Hmm nie bardzo wiem co o tym sądzić

naMOLny

Odp. Treści niezgodne z regulaminem

03 października 2015

Cytat: smaker
J
Pragniemy serdecznie was przeprosić za niedogodności z tym związane


Eee tam. Za co przepraszać. Ja np miałem niezły ubaw obserwując jak niektórzy wykorzystują to, że od piątkowego popołudnia do dziewiątej rano w poniedziałek różne treści można zamieszczać na tym portalu.

smaker

Odp. Treści niezgodne z regulaminem

04 października 2015

@ewcia68 - tak jak wspominaliśmy wcześniej, organizator tej akcji nie ustalał z nami jej przebiegu ani naszego udziału w niej. O ile wiemy, miał on poinformować o tym uczestników oraz opublikować nową listę. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości prosimy skontaktuj się bezpośrednio z organizatorami akcji, z pewnością chętnie odpowiedzą Ci na wszystkie pytania :)
@Namolny - zapewniamy Cię, że nad Smakerem czuwamy także w weekendy, chociaż przyznajemy, że przy dużej ilości nowych treści nie zawsze udaje nam się natychmiast wyłapać wszystkie te, które łamią regulamin (ale tak też czasem dzieje się w ciągu tygodnia). Na szczęście zawsze możemy liczyć na naszych użytkowników, którzy pomagają nam namierzać takie przypadki :)

Pozdrawiamy serdecznie w tę piękną niedzielę ;)
Zespół Smaker

Odpowiedz

Kucharzeonline

elizaj

Przepisów: 0

Ocena: 0

JancioWodnik

Przepisów: 0

Ocena: 0

arla45

Przepisów: 0

Ocena: 0

jacekzenek

Przepisów: 0

Ocena: 0

chmielmar

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń