Forum

Ulubiona czekolada

(31)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 1781

Odpowiedz

Tosca

16 października 2012

Zastanawiam się, jaka czekolada jest najpopularniejsza w Polsce. Mogę oczywiście obstawiać, że mleczna, ale jakiej marki? Ostatnio synek dostał w prezencie Milkę, której raczej nie kupuję, bo wg mnie jest za mało kakaowa, a bardzo słodka i jak porównałam ją z Wedlem, który na stałe gości w mojej kuchni, to umocniłam się jedynie w przekonaniu, że nasze jest lepsze. :) Oczywiście lubię czasem odmianę w postaci miętowo-gruszkowej, czy zagranicznego specjału jak Toblerone czy Marabou, ale to tylko od święta. a jakie są Wasze preferencje? Może warto spróbować czegoś nowego, wymienić się "smakami"? Pozdrawiam!

KaapVino

Odp. Ulubiona czekolada

03 stycznia

Milka i Goplana, ewentualnie Alpen Gold to moim zdaniem najlepsze czekolady jeżeli chodzi o smak, oczywiście u mnie królują te mleczne z kolei te które nie przypały mi do gustu to czekolady Wedla.

madzik2506

Odp. Ulubiona czekolada

04 stycznia

Pracuję w cukierni i z czekoladą mam codziennie do czynienia ;) Nie są to jednak takie sklepowe czekolady, a te w dropsach do rozpuszczania w specjalnych maszynach cukierniczych (np. takiej http://www.hasborg.pl/produkt/luxor.html) , więc w tej ilości czekolady jaką zużywamy w ciągu dnia mogłabym sie spokojnie wykąpać :) Musze powiedzieć, że czasami partia czekolady jest bardzo zbliżona smakiem do Milki, a innym razem ta sama czekolada potrafi smakowac zupełnie inaczej... Nie wiem czym to jest spowodowane. Zdażyło mi się to już także z czekoladami w tabliczkach. Miałyście kiedyś taki przypadek? Od czego to moze zależeć?

Odpowiedz

Kucharzeonline

Jagodzianka17

Przepisów: 118

Ocena: 607

Obserwator

Przepisów: 547

Ocena: 11374

Salvage

Przepisów: 3

Ocena: 29

Joanna25

Przepisów: 0

Ocena: 0

donama

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń