Forum

W moim mieście musisz zjeść...

(22)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 1613

Odpowiedz

OkolicePalnika

28 maja 2015

Hej, jeżdżąc po Polsce zawsze zastanawiam się, co koniecznie trzeba zjeść w danym mieście. A że informacji najlepiej szukać u źródła to może pochwalicie się tym co szczególnie polecacie w swoich miastach?

Jeśli ktoś zawita do Krakowa powinien koniecznie spróbować lodów na Starowiślnej lub zapiekanek z Placu Nowego. A to tylko początek tej listy.

Jak to wygląda u Was? :)

Wirthaus

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

11 września

U mnie w Warszawie musisz zjeść Chef Burger. Co najmniej raz w miesiącu albo jestem na miejscu albo sobie zamawiam. Rewelacyjne burgery - https://pizzaportal.pl/warszawa/chef-burger/

AvP

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

4 dni temu

Jeśli byłby ktoś w Olsztynie, to polecić mogę jedną z bardziej charakterystycznych restauracji, jaką jest Kolorowa (ul. Wojska Polskiego 74). To restauracja, która posiada wieloletnią tradycję. Zjeść tam można raczej dość tradycyjne, ale naprawdę świetne dania. Organizuje się tam również liczne przyjęcia i zabawy, które też robią wrażenie. ;) Ich strona - kolorowa.olsztyn.pl.

Sadowska80

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

wczoraj, o 12:20

W moim Koszalinie musicie zajść do "Niedźwiadka" na przepyszne adwokatki i jagodzianki. Biorę je codziennie do pracy i wciąż ich fantastyczny smak mi się nie znudził :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

AniaCzarna89

Przepisów: 0

Ocena: 0

MANAKAPI

Przepisów: 0

Ocena: 0

dorotabubu

Przepisów: 0

Ocena: 0

gosia_1963

Przepisów: 0

Ocena: 0

keamel

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń