Forum

W moim mieście musisz zjeść...

(23)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 1785

Odpowiedz

OkolicePalnika

28 maja 2015

Hej, jeżdżąc po Polsce zawsze zastanawiam się, co koniecznie trzeba zjeść w danym mieście. A że informacji najlepiej szukać u źródła to może pochwalicie się tym co szczególnie polecacie w swoich miastach?

Jeśli ktoś zawita do Krakowa powinien koniecznie spróbować lodów na Starowiślnej lub zapiekanek z Placu Nowego. A to tylko początek tej listy.

Jak to wygląda u Was? :)

Wirthaus

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

11 września

U mnie w Warszawie musisz zjeść Chef Burger. Co najmniej raz w miesiącu albo jestem na miejscu albo sobie zamawiam. Rewelacyjne burgery - https://pizzaportal.pl/warszawa/chef-burger/

AvP

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

19 września

Jeśli byłby ktoś w Olsztynie, to polecić mogę jedną z bardziej charakterystycznych restauracji, jaką jest Kolorowa (ul. Wojska Polskiego 74). To restauracja, która posiada wieloletnią tradycję. Zjeść tam można raczej dość tradycyjne, ale naprawdę świetne dania. Organizuje się tam również liczne przyjęcia i zabawy, które też robią wrażenie. ;) Ich strona - kolorowa.olsztyn.pl.

Sadowska80

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

22 września

W moim Koszalinie musicie zajść do "Niedźwiadka" na przepyszne adwokatki i jagodzianki. Biorę je codziennie do pracy i wciąż ich fantastyczny smak mi się nie znudził :)

catha

Odp. W moim mieście musisz zjeść...

3 dni temu

W Bydgoszczy zapraszam do Papa Grande, to pizzeria, która podbiła moje serce 2 pozycjami w menu: czyli "Papa Grande" oraz "Cezar". Dużym atutem jest to, że podają pizzę z oliwą a nie z ketchupem! Przepyszne!

Odpowiedz

Kucharzeonline

Ogonek

Przepisów: 0

Ocena: 0

wnutrix

Przepisów: 0

Ocena: 0

izek

Przepisów: 184

Ocena: 3218

skorpionka

Przepisów: 0

Ocena: 0

Nevermore

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń