Forum

wakacyjne plany

(8)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 280

Odpowiedz

jagodaaa

Odp. wakacyjne plany

30 czerwca 2015

mamy rezerwacje już w hotelu Lubicz w Ustce. bardzo fajne miejsce. poleciła nam siostra która była tam z mężem w tamtym roku, więc idziemy ich śladem!

maniek898

Odp. wakacyjne plany

21 lipca 2015

My z narzeczoną mamy w planach wyjazd do Siedliska Janczar :) Byliśmy tam w zeszłym roku i bardzo nam się spodobał tamtejszy klimat :) Sprawdźcie sobie zresztą sami

rewelatka

Odp. wakacyjne plany

06 sierpnia 2015

jeśli chodzi o moje najbliższe plany to jade z żoną i dzieciakami na 5 dni do warszawy. Jak zawsze do hotelu rialto gdzie jest najwspanialsza restauracja pod sloncem Salto. Polecam odwiedzić ją wszystkim ktorzy cenia sobie dobre jedzenie a wiem ze to forum sklada sie tylko z takich :D

Mamurka

Odp. wakacyjne plany

27 maja 2016

Cytat: anialewandowska98
Ale odkop robię. Lecę do Hiszpanii pozwiedzać stadiony piłkarskie :)


Które konkretnie? ;) ja planuje objazdówkę po Włoszech, trasa już mniej więcej zaplanowana, transport i pierwsze noclegi załatwione, zastanawiam się jeszcze nad ubezpieczeniem turystycznym. Czy macie doświadczenia, złe albo dobre :), z którymś z tych: https://ubea.pl/formularz/turystyka/ ?

MrTymon

Odp. wakacyjne plany

04 stycznia

Ja myślę o wakacjach w Gruzji. Główną inspiracją jest oczywiście kuchnia tamtego regionu i góry. Przymierzam się do tego kraju już dobre kilka lat, mam nadzieje, że w tym roku wreszcie się uda.

Odpowiedz

Kucharzeonline

Kanclerz

Przepisów: 6

Ocena: 31

gochna55

Przepisów: 0

Ocena: 0

MNH44

Przepisów: 0

Ocena: 0

basia83bent

Przepisów: 0

Ocena: 0

Szamanietv

Przepisów: 0

Ocena: 2346

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń