Forum

Witam kucharzy i łakomczuchów !

(1)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 48

Odpowiedz

Kasio

18 stycznia 2019

Długo szukałam platformy gdzie będę umieszczać przepisy. Mam zeszyt z bazgrołami, wiele przepisów babciowych na karteczkach, potem postanowiłam szukać inspiracji i mam ulubione dania na You Tube, wiele wspaniałych na Printereście.
W końcu sie poddałam, nie mogę mieć tylu miejsc z gotowaniem i co najważniejsze sama muszę dodawać swoje przepisy bo zapominam jak i co robiłam. Trochę szkoda bo było tego bardzo wiele.
Lubie pichcić dla najbliższych, sama smacznie zjeść. Mam ten smak.
Nie wiem czemu was tutaj mało i czy to forum jeszcze działa.
Sama dopiero się go uczę. Dodaję przepisy dla siebie, przy okazji ktoś może skorzystać jednak sama idea jest taka że to mój zeszyt z przepisami. Nie dla kasy ani niczego. Zdjęcia są słabe bo aparat na dnie szafy, kuchnia bardzo ciemna, całą dobę brak światła dziennego wiec wampirzę sobie tak jak umiem.
Chciałabym się tutaj odnaleźć.
Jeśli ktoś może mi pomoc to mam 2 pytania. Pierwsze: jak wstawić zdjęcie profilowe ?
Drugie: czy znacie jeszcze inny serwis gdzie łatwiej, lepiej i przyjemniej prowadzić swoją prywatną bibliotekę z przepisami ?

smaker

Odp. Witam kucharzy i łakomczuchów !

22 stycznia 2019

Kasio witamy Cię na pokładzie! Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas nie tylko mnóstwo inspiracji, ale także nowych znajomych, z którymi będziesz mogła dzielić się swoją pasją :)
Aby zmienić awatar wejdź w zakładkę "Mój profil", a następnie wybierz opcję "edytuj" (pomarańczowy przycisk po prawej stronie). Przejdziesz do formularza edycji danych, w którym będziesz mogła zmienić awatar. Gdyby pojawiły się jakieś problemy, prosimy o kontakt :)
Pozdrawiamy!

Odpowiedz

Kucharzeonline

kazcbar

Przepisów: 0

Ocena: 0

zosia6g

Przepisów: 0

Ocena: 0

asiunia94xxx

Przepisów: 0

Ocena: 0

HeniaFoks

Przepisów: 3

Ocena: 41

Krysti

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń