Forum

Witam Smakerze

(13)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 486

Odpowiedz

Docherro

05 marca

Piszę z zapytaniem,jak to się wszystko ma do przepisów dodawanych i potem ich reklamowanych na stronie głównej interii?
Muszę nieskromnie przyznać ,że mój przepis był na stronie głównej chyba w styczniu...no troszkę czasu upłynęło...teraz są różne,jednak ja tam gdzieś fruwam po kosmosie ...moje przepisy zostały zapomniane,nie ciekawe...no sama nie wiem...może Smaker wypowie się,jeśli zdąży...bo czas leci:)
Pozdrawiam:)

smaker

Odp. Witam Smakerze

16 marca

Obserwatorze, wspominaliśmy o tym pośrednio w naszej pierwszej odpowiedzi w tym wątku. Wydawało nam się to oczywiste, ale dla jasności jeszcze raz podkreślimy, że żadne wytyczne co do przepisów trafiających na stronę główną Interii się nie zmieniły. Wciąż muszą one spełniać wymogi, o których pisaliśmy już wielokrotnie - zarówno te dotyczące zdjęć, jak i te dotyczące treści przepisów :)

przyjaciel

Odp. Witam Smakerze

4 dni temu

Nic się nie zmieniło, jak było dawniej tak jest, dlatego pomału wykruszają się użytkownicy i ci obecni też odejdą wcześniej czy później.
Musicie zrozumieć, że na przepisach wystawianych na jakichkolwiek portalach musi zarobić firma a nie osoba która stworzyła przepis, dla nas zostają tylko grosze z tego co oni zarabiają. To zwyczajne wykorzystywanie ludzi, którzy mają pomysł, którzy wkładają dużo pracy aby wykonać nawet kilkanaście zdjęć aby potrawa dobrze wyglądała, aby ją dokładnie i zrozumiale opisać.
Ja już przejrzałam na oczy i nie tylko ja, na was też przyjdzie kolej.
Pozdrawiam znajomych, którzy mnie jeszcze pamiętają :)

GREGORHSPEED

Odp. Witam Smakerze

wczoraj, o 22:00

Niestety takie prawo dżungli :P Wiesiu, tutaj nie zmienia się nic. Trolle są teraz aniołami światłości. Dlatego już nic nie komentuję, nie udzielam się w dyskusjach. Zawsze tym znienawidzonym bo prawdę piszę. A ostatnio zaczęło się od...reszta na priv

Odpowiedz

Kucharzeonline

asiunia94xxx

Przepisów: 0

Ocena: 0

Tomraider

Przepisów: 0

Ocena: 0

Obserwator

Przepisów: 900

Ocena: 17182

slodkisenty..

Przepisów: 99

Ocena: 1317

ski_ttles

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń