Forum

Wzrost ilości wejść w przepisy

(5)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 1619

Odpowiedz

KORAL

23 czerwca 2017

Zauważyliście, że od 22,06,2017 nagle kosmicznie wzrosła ilość oglądających przepisy. Zastanawiam się czy to nie jakaś pomyłka, bo po godzinie są takie przepisy że mają już około 1000 wejść, gdzie wcześniej najwięcej było 100. Na dodatek wcale nie przenosi się to na wzrost zarobionych pieniędzy. Co myślicie ?

GREGORHSPEED

Odp. Wzrost ilości wejść w przepisy

24 czerwca 2017

Dla mnie to pasja, nie kasa...Sorki, mój odbiór jest inny. Po prostu miło jest jak ktoś korzysta z przepisów i nimi dzieli się. Jakbym miał patrzeć na zyski...z torbami bym poszedł. Zostawcie coś po sobie, nie jak Szyszko! Mój wykop z półobrotu! Kasa, cash, деньги, argent...nie tędy droga. Liczy się tylko pasja! Pasja do gotowania, do uszczęśliwiania, do bycia sobą. Zabierzecie w zaświaty to wszystko? Obudźcie się!

smaker

Odp. Wzrost ilości wejść w przepisy

26 czerwca 2017

@Koral - dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na tę sytuację. Przeanalizowaliśmy wszystkie dane i niestety okazało się, że to nie liczba odsłon wzrosła lawinowo. Zauważyliśmy, że awarii uległ licznik przy przepisie, który pokazuje obecnie zafałszowane dane. Odsłony w AdSense zliczają się poprawnie i oddają rzeczywisty stan rzeczy (dlatego nie ma w nich skoku). Postaramy się jak najszybciej wyeliminować przyczynę usterki.

@Pati2354 - Więcej informacji na ten temat znajdziesz w swoim profilu oraz tutaj - https://smaker.pl/adsense :)

ciacho50

Odp. Wzrost ilości wejść w przepisy

17 sierpnia 2017

Nigdy nie patrzę na ilość odsłon. Smaker to popularny portal i ma prawo tak być z odsłonami. Skoro już problem został rozwiązany to dobrze. Chcę jeszcze dodać, że nie zawsze ilość wejść to też większa ilość wejść w reklamy. Ja mam Ad blok np,

KORAL

Odp. Wzrost ilości wejść w przepisy

24 września 2017

Smaker, dziękuję za odpowiedź. Już myślałam że mam przywidzenia.
Cały sierpień byłam w tak zwanym szpitalu, ale wróciłam i powoli biorę się do pracy w kuchni.
Bardzo cieszy mnie ilość odsłon, drukowań i polubień, to motywuje mnie do pracy. A co do wypowiedzi że nie liczą się zarobki........
No cóż, po prostu należy nie zakładać konta . Wstawiać na Smakera bezinteresownie. Ja na przykład o konto zabiegałam dopiero po kilku miesiącach wprowadzania przepisów, a wiadomo że kilka następnych konto było zakładane.
Więc chyba nie do mnie słowa o PALĄCE CHĘCI ZYSKU.
Nie znoszę jak ktoś ocenia ludzi nie znając ich.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników i Smakera :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

ewaa30

Przepisów: 0

Ocena: 0

daros

Przepisów: 0

Ocena: 0

szybki68

Przepisów: 0

Ocena: 0

konhambos

Przepisów: 157

Ocena: 3182

ChickStop

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń