Forum

Zarabianie na przepisach

(8)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 756

Odpowiedz

GREGORHSPEED

Odp. Zarabianie na przepisach

02 czerwca 2016

Troszkę zabawy jest z założeniem. Najpierw trzeba założyć konto na ad sense. Najlepiej zrobić to przez Smaker. Później dostaje się od google hasło do weryfikacji konta. Jak już pierwsze pieniądze pojawią się na profilu ad sense rzeba zweryfikować konto bankowe. W tym celu trzeba mieć kod IBAN czyli PLNumer konta oraz kod SWIFT BIC (Podadzą w banku). Trzeba pamiętać, że przy wpisywaniu nazwy właściciela konta, by nie używać polskich znaków. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie kwoty przelewu by zweryfikować konto bankowe. Tak więc roboty troszkę jest, a wpływy, jak każdy blogger wie...ale zawsze na "waciki" wystarczy ;) W sumie przy okazji zawsze można zarobić ;) PS. Nie należy klikać w reklamy na swoich przepisach, bo konto zablokują ;)

Joasia100

Odp. Zarabianie na przepisach

29 czerwca 2016

Witam, próbuję przejść przez procedurę AdSense i jestem na etapie "utworzenia nowej jednostki reklamowej i umieszczeniu jej kodu" w mojej witrynie - ale zgodnie z poradnikiem mam zignorować tę wiadomość, bo dzięki współpracy z Google kod reklamowy zostanie automatycznie umieszczony pod przepisami - od 3 tygodni czekam na to - to normalne czy coś źle zrobiłam?

smaker

Odp. Zarabianie na przepisach

30 czerwca 2016

Kochani, do wielu z Was pisaliśmy to już w osobnych wiadomościach, ale wyjaśnimy to jeszcze tutaj.

Niestety, ale to jak długo Google weryfikują Wasze konta AdSense nie jest zależny od nas, gdyż jest to ich wewnętrzna procedura. W momencie kiedy kończycie weryfikację naszej redakcji, a zaczynacie weryfikację Google AdSense, wszystko jest już tylko w ich rękach.

Czasem proces ten trwa kilka dni, a czasem kilka tygodni i ostatnio faktycznie Google miały spory poślizg z akceptowaniem kont. Na szczęście zauważyliśmy dzisiaj, że w końcu się udało i każdy wniosek został rozpatrzony.

Tutaj warto wyjaśnić jeszcze jedną sprawę. Sposób w jaki Smaker integruje się z Google AdSense jest wyjątkowy w skali Polski. Ma to swoje plusy, ale i minusy. Jednym z minusów jest to, że komunikaty pokazywane Wam przez Google nie są w pełni dostosowane do tego procesu. Szerzej opisaliśmy to w FAQ AdSense - https://smaker.pl/resources/Czym-jest-AdSense.pdf

Dla jasności, ścieżka zawsze wygląda ten sposób: Spełniacie warunki przystąpienia do programu -> wysyłacie zgłoszenie -> nasza redakcja weryfikuje zgłoszenie -> przechodzicie do Google i postępujecie zgodnie z instrukcjami -> następuje weryfikacja Google (wbrew temu, co komunikuje Google, na tym etapie nie należy wklejać żadnego kodu reklamy do Smakera, system działa automatycznie i wie, że reklamy się pojawiają) -> po pozytywnej weryfikacji reklamy zaczynają się wyświetlać.

UWAGA! Nie zapomnijcie o przejściu kroków opisanych na stronie 18 w FAQ!

Jeśli chodzi o zarobki, to oblicza je bardzo skomplikowany algorytm, który w bardzo, bardzo dużym uproszczeniu jest to wypadkowa odsłon przepisów i kliknięć reklamy. Im więcej przepisów i im większa ich popularność, tym wyższe zarobki. Konkretna kwota jest trudna do określenia, jednak zakładamy, że będzie to więcej niż wspomniane wcześniej 0,7 gr :)

Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać Wasze wątpliwości :)

Odpowiedz

Kucharzeonline

Confidentia

Przepisów: 3

Ocena: 15

fronczaska

Przepisów: 21

Ocena: 16

Good_changes

Przepisów: 5

Ocena: 11

ReinAdamVII

Przepisów: 9

Ocena: 117

smaki-katriny

Przepisów: 42

Ocena: 1772

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń