Forum

Zauważyliście, że od 31 sierpnia smaker przestał zliczać ilość odsłon przepisów?

(14)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 216

Odpowiedz

smaker

Odp. Zauważyliście, że od 31 sierpnia smaker przestał zliczać ilość odsłon przepisów?

12 października

@GREGORHSPEED w wyniku awarii jaką mieliśmy niedawno, a która dotyczyła zliczania odsłon przepisów, mamy problem z "popularnymi kucharzami". Nasi programiści próbują naprawić ten błąd.

Jak być może wiesz, należymy od pewnego czasu do Grupy Polsat, a co za tym idzie, wpieramy się we wspólnych działaniach redakcyjnych. W ramach tej współpracy Smaker objął patronatem medialnym program "Ewa Gotuje", a jego elementem są różnego rodzaju materiały związane z programem, jakie prezentujemy w naszym serwisie. Podobnymi patronatami obejmowaliśmy już wiele innych, chociażby "Bake Off". Konto "Ewa_gotuje" zostało założone właśnie w ramach takiej współpracy i podobnie jak zakładka z artykułami, jest prowadzone przez redakcję. Przepisy, które są publikowane na tym koncie nie są promowane chociażby w bloczku Gotowanie na stronie głównej Interii, gdyż to miejsce zarezerwowaliśmy dla Was.

W kwestii Facebooka, już od bardzo dawna prowadzimy nasze konto w niezmienny sposób, publikując tę samą liczbę postów itd. Niestety, algorytmy Facebooka z czasem ograniczają zasięgi i właśnie z tego względu mogłeś nie widzieć części naszych publikacji.

W temacie kadrowania zdjęć, niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy uda nam się zrealizować planowane zmiany, możemy jedynie przeprosić za tak długi czas oczekiwania.

Pozdrawiamy,
Zespół Smaker.pl

przyjaciel

Odp. Zauważyliście, że od 31 sierpnia smaker przestał zliczać ilość odsłon przepisów?

13 października

Arek, popieram i jestem z Ciebie dumna, walcz z nimi jak masz jeszcze siły na to, ja już nie miałam i straciłam tu 5 lat na darmo, nikt z "dyrekcji" nie słuchał, nie pomagał, stale było i jak widzę jest dalej ble, ble , ble, byle tylko zbyć, ten portal dla tych co dodają przepisy to jedna wielka żenada, wykorzystują Was czerpiąc z tego konkretne zyski i z tego też żyją pracownicy a Wy dostajecie ochłapy.
Pozdrawiam tych wytrwałych, którzy tu jeszcze są, uściski dla tych co mnie jeszcze pamiętają, choć wątpię czy jeszcze tu są, oprócz tych rodzynków jakim Ty jesteś, podziwiam, jesteś wytrwały :)

GREGORHSPEED

Odp. Zauważyliście, że od 31 sierpnia smaker przestał zliczać ilość odsłon przepisów?

01 listopada

Wiesiu, walczę z wiatrakami! Nie tylko tutaj! Polskie tango odzwierciedla mój WQrw! Angażuję się nie tylko tutaj. Wychodzę na ulice. W końcu ruszyło się! Kasia "Figg" i Edek "Christopher" żądają walki o Nas! To nie jest tak...przyjmuję, jednak narzucanie propagandy, mnie denerwuje. Kamil @programistapogodzinach napisał książkę, gdzie to wszystko ma w końcu sens! Niby science fiction, jednak...teraz czekam na drugi tom, poprawiając swoje "skrobanki".

GREGORHSPEED

Odp. Zauważyliście, że od 31 sierpnia smaker przestał zliczać ilość odsłon przepisów?

2 dni temu

Zero w temacie...
Zero odzewu...
Bo liczy się cash!

Przejdźmy o stopień dalej.

Nie przeczę, że przepisy promowane, chciałbym wierzyć, że autorskie, podobają mnie się. Jednak ten portal jest dla amatorów. Nie obchodzi mnie jakaś agitacja, sponsoring ( źle mnie się kojarzy).

Jak promujecie, dodawajcie sukcesywnie, nie "spychając" tych, którzy robią to sami, z całego serca, bez blichtru! Właśnie ich wspierajcie. Przestańcie dbać o własne cztery litery!

Przez was mam absencję. Jak widzę to, co na portalu dzieje się, to....się chce.

Panią Ewę dodajcie do artykułów. Zajmijcie się promowaniem tych, którzy rozpoczynają kulinarną podróż!

Od nich bowiem napływa świeży powiew. Powiew poznania i łączenia smaków.

Nie jestem jakimś tam guru kuchni. Bardzo mi zależy, by każdy siebie odnalazł. Nie tylko w kuchni.

Powiem tak: Szkoda mi usuwać konto na tym portalu. Wiele wkładu włożyłem dodając przepisy. Nie chodzi mi o fame. Bardziej o przywiązanie. Tutaj postawiłem pierwszy krok. Później zmieszany z błotem. Przykro było czytać komentarze.Konta nie usunę tylko ze względu na nowych, amatorów. Pasja może przerodzić się w "niebo".

Fakt, czasami chamsko pisałem. Jednak tylko do tych, którzy mnie, będąc starszymi ode mnie "szkolili" mnie na tym portalu.

Proszę, dajcie ludziom początkującym jak ja w 2013 roku, szansę.

AmenT

Odpowiedz

Kucharzeonline

Krysti

Przepisów: 0

Ocena: 0

Jarl

Przepisów: 10

Ocena: 34

GREGORHSPEED

Przepisów: 2308

Ocena: 51264

zosia6g

Przepisów: 0

Ocena: 0

yann

Przepisów: 0

Ocena: 0

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń