Forum

zdrowe frytki

(7)

Pokaż odpowiedź chronologicznie Od najwyższej oceny

Liczba wyświetleń: 685

Odpowiedz

malami123

18 maja 2017

Mój mąż uwielbia frytki i ciągle prosi mnie, żeby je robić do mięsa. Niestety, ale nie może jeść ich zbyt dużo, bo ma problemy z trawieniem. Czy jest jakiś sposób na zdrowe frytki?

darusia1985

Odp. zdrowe frytki

25 maja 2017

Hej, też miałam ostatnio zagwozdkę jak zrobić dobre, zdrowe frytki. Natknęłam się na ten artykuł: http://odzyskajdzien.pl/5062-frytki-i-chipsy-zdrowa-przyjemnosc-1 Uważam, że w bardzo prosty sposób wyjaśnili jak można je przyrządzić, co cieszy, bo nie jestem jakąś wybitną kucharką ;)

Sadowska80

Odp. zdrowe frytki

01 września 2017

Ja przyrządzam frytki w piekarniku, to prawie eliminuje zużycie oleju. Ale i tak najlepszym sposobem jest odsączenie zbędnego tłuszczu za pomocą ręczników papierowych. Wtedy wszystko jest nie tylko zdrowsze, ale i po prostu smaczniejsze :) Serdecznie pozdrawiam!

ZuzaZazu

Odp. zdrowe frytki

21 grudnia 2017

Ja też piekę w piekarniku :) Oczywiscie możemy przygotować je ze wszystkiego, bataty, buraki, ale jeżeli wrzucimy do frytownicy to tak czy tak będą niezdrowe :) Lepiej piec.

MrTymon

Odp. zdrowe frytki

04 stycznia

Ja również uwielbiam frytki zwłaszcza belgijskie, ale musiałem z nich zrezygnować, bo w pewnym momencie pojawiła się u mnie nadwaga, a także problemy z trawieniem jak w przypadku twojego męża. Myślę, że takie frytki pieczone w piekarniku wiele nie zmieniają, a smakują zupełnie inaczej niż te uwielbiane, klasyczne z frytkownicy. Ja akurat jestem na etapie odchudzania, więc staram się unikać takiego jedzenia, a pomaga mi w tym jeden z suplementów diety http://www.fabrykasily.pl/suplementy/berrator-spalacz-tluszczu-opis-dzialanie-efekty-sklad
Doskonały na poprawę metabolizmu i pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a poza tym nie mam już ochoty na podjadanie między posiłkami.

Odpowiedz

Kucharzeonline

gochna55

Przepisów: 0

Ocena: 0

malmoz

Przepisów: 2

Ocena: 10

PAWELSU

Przepisów: 0

Ocena: 0

pelen_brzus..

Przepisów: 221

Ocena: 2737

SlodkoSlodk..

Przepisów: 286

Ocena: 3692

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń