Do góry

Wydarzenia

Jurorzy "Top Chef" nominowani do Wiktorów!

Osoby związane z kulinariami zostały docenione! Dwóch jurorów programu "Top Chef" zostało nominowanych do Wiktorów za rok 2013.

Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak, jurorzy polskiej edycji kulinarnego show "Top Chef", emitowanego w Telewizji POLSAT, obaj zostali nominowani do Wiktorów 2013 w kategorii odkrycie roku, a Maciej Nowak również w kategorii osobowość roku.

Amaro i Nowak są niewątpliwie wybitnymi osobowościami telewizyjnymi. Wojciech Modest Amaro to niekwestionowany autorytet na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznany na świecie polski kucharz. Jest charyzmatycznym przewodniczącym jury jednego z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie - "Top Chef". W jury tego programu zasiada również Maciej Nowak - teatrolog, wielki smakosz, najbardziej znany krytyk kulinarny w Polsce oraz autor felietonów „Podróże kulinarne Macieja Nowaka", publikowanych w Gazecie Wyborczej. Zwycięzców nagród dla wybitnych osobowości medialnych poznamy już 29 marca podczas gali, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Informacja prasowa

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń