Do góry

Konkursy

Wygraj jedną z 30 książek "Kompas dietetyczny"

Zacznij zmieniać swój jadłospis wraz z "Kompasem dietetycznym". Odpowiedz na proste pytanie, a być może to właśnie do ciebie trafi ta książka.

Czy można uniknąć typowych dolegliwości związanych z wiekiem? Czy można dzięki pewnym produktom spożywczym „jeść młodość"? Wiele diet, które uważamy za zdrowe, może nam wręcz zaszkodzić! Z tysięcy niekiedy sprzecznych ze sobą badań Bas Kast wyłuskał potwierdzone naukowo ustalenia dotyczące diety najlepiej służącej zdrowiu.

Jeśli chcesz wygrać jedną z 30 książek "Kompas dietetyczny", wypełnij poniższy formularz i napisz nam, dlaczego to właśnie do ciebie powinna ona trafić.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody wędrują do:

-Anety Ś.
- Zuzanny K.
- Adrianny F.
- Bożeny K.
- Marcina
- Haliny J.
- Katarzyny M.
- Iwony
- Anny M. 
- Aleksandry S.
- Krystyny
- Moniki
- Eweliny G.
- SlodkoSlodka83
- Dawida J.
- Anny B.
- Marii J.
- Magdaleny
- Emanueli B. 
- Agnieszki K.
- Aforest
- Barbary K.
- Zbigniewa K.
- Henryki
- Jacka K.
- Maudie
- Marceliny
- Marty Ś.
- Kariny B. 
- Sylwii Sz.

 

Z wszystkimi laureatami skontaktowaliśmy się drogą mailową. Gratulujemy!


 • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
 • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
 • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
 • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
 • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
 • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
 • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
 • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj
 • Regulamin konkursu dostępny na następnej stronie

  Następna strona >>

  1 2

  Polecane artykuły

  Zobacz więcej

  Komentarze do artykułu (1)

  Dodaj komentarz

  Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

  zdjecie uzytkownika

  Maudie 07 lutego 2019 Cieszę się bardzo:) Gratuluję pozostałym wygranym:)

  1 Kto głosował? | Odpowiedz

  Najlepiej oceniane artykuły

  Rozwiń Zwiń