Do góry

Newsy

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z ust?

Chociaż niewiele osób o tym mówi, z problemem nieświeżego oddechu boryka się bardzo wielu Polaków. Na szczęście istnieje kilka prostych i naturalnych sposobów, które pozwolą nam o nim zapomnieć.

Fot. 123RF/Picsel

Problem nieświeżego oddechu dotyczy wielu osób. Przyczyną może być po prostu zjedzenie potraw ze zbyt dużą ilością cebuli, czosnku lub innej równie aromatycznej przyprawy. Czasami zdarza się, że mamy do czynienia z przewlekłą chorobą, której przyczyny mają podłoże bakteryjne lub grzybiczne. Jednak zanim popędzicie do apteki, by zakupić specjalistyczne preparaty, wypróbujcie kilka naturalnych trików, które powinny rozwiązać problem nieświeżego oddechu.

1. Lucerna

Sposobem, który stosowały już nasze babcie, jest picie soku z lucerny. Najczęściej zaleca się spożywanie w ciągu dnia około dwóch dużych łyżek takiego preparatu. Sok z lucerny możecie przygotować samodzielnie lub nabyć go w sklepach ze zdrową żywnością. Ta niedoceniana roślina nie tylko sprawi, że pozbędziecie się nieprzyjemnego zapachu z ust, ale również pomoże wam uporać się z problemami trawiennymi oraz ułatwi wchłanianie witamin i pierwiastków odżywczych.

Następna strona >>

1 2 3 4 5 6 7

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń