Do góry

Wydarzenia

Targi dla małej gastronomii i sytemów "jedzenia na wynos"

Pierwsze w Polsce targi dla małej gastronomii i systemów "jedzenia na wynos", organizowane wg formatu europejskiej firmy easyFairs, odbędą się 17 i 18 czerwca w hali tenisowej AWF przy al. Jana Pawła II 78 w Krakowie (wjazd od ulicy Nowohuckiej)

Fot. 123RF/Picsel

Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, na której zaprezentuje się wyselekcjonowana grupa wystawców, ściśle związana z branżą małej gastronomii. Odwiedzający targi easyFairs FOOD-to-GO mogą liczyć na spotkanie z producentami i dystrybutorami urządzeń, wyposażenia, produktów i półproduktów spożywczych, opakowań, dań gotowych, systemów dystrybucji przekąsek i rozwiązań biznesowych dla barów fast food, pizzerii, lunch barów, barów sałatkowych, kebab barów, grill barów, cafeterii, restauracji dostarczających jedzenie na wynos i firm cateringowych. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby targi były dla Państwa doskonałą okazją do prowadzenia rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami. Profesjonalne przygotowanie imprezy gwarantuje efektywne wykorzystanie Państwa czasu oraz nawiązanie korzystnych kontaktów handlowych.

Podczas targów zaprezentują się również sieci barów i restauracji działające na zasadach franchisingu. Jest to zatem dobra okazja aby przeanalizować propozycje sprawdzonych pomysłów w gastronomii. Ponadto zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach learnShops, które są istotną częścią każdych targów easyFairs i dają niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z nowościami w branży. LearnShops to bezpłatne prezentacje (mini-seminaria) firm i specjalistów w danej dziedzinie, odbywające się na specjalnie wydzielonej, ale nie zamkniętej przestrzeni targowej. Dzięki temu są łatwo dostępne dla wszystkich odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów easyFairs FOOD-to-GO. Znajdą tu Państwo rozwiązania, dzięki którym z pewnością zwiększy się efektywność i standard Państwa usług. Wstęp na targi, po dokonaniu rejestracji on-line:TUTAJ jest całkowicie bezpłatny, dlatego odwiedzając targi easyFairs FOOD-to-GO nic Państwo nie tracicie, a zyskać możecie wiele!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

Beneq 27 stycznia 2016 Jesli chodzi o wyposazenie gastronomii to sporo fajnych rozwiazan i sprzetu oferuje firma: https://www.tanake.com.pl/
Z tego co wiem, to moja ulubiona pizzeria ma wlasnie wyposazenie u nich zakupione. Wyglada to naprawde profesjonalnie.

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń