Do góry

Newsy

Twoje przepisy w „Na żywo”

Jeśli chcesz, aby Twoje przepisy na ciasta pojawiły się w jednym z najbardziej popularnych tygodników w Polsce, zgłoś je do nas!

Od stycznia mamy przyjemność współpracować z tygodnikiem „Na żywo", gdzie w rubryce „Kuchnia: ciasta i desery" publikowane są Wasze przepisy. Na łamach gazety pojawiły się już przepisy: goramarcina1, Ewaa , rosse, ilovebake czy izaa_a.


Dlaczego warto opublikować przepis w „Na żywo"?


Tylko w listopadzie 2013 ogółem sprzedano aż 170 905 egzemplarzy gazety! Zatem jeśli posiadasz własnego bloga i publikujesz w naszym serwisie przepisy lub po prostu masz u nas konto, dajemy Ci szansę na ogromną promocję Twoich kulinarnych umiejętności. A może dzięki nam i gazecie „Na żywo" zostanie odkryty Twój talent do wypieków?

 

Jak mam zgłosić swój przepis?


Aby zgłosić do nas swój przepis na ciasto, wypełnij krok po kroku poniższy formularz. Zaznacz w nim, czy przepis ma być opublikowany pod Twoim imieniem i nazwiskiem czy nickiem, którym posługujesz się w serwisie.

 


Skąd mam wiedzieć czy zgłoszony przeze mnie przepis zostanie opublikowany?


Każdy ze zgłoszonych przepisów skonsultujemy z redakcją „Na żywo". To oni podejmą ostateczną decyzję o publikacji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, napiszemy do Ciebie maila z prośbą o przesłanie zdjęć do wybranych przepisów w dużej rozdzielczości. Podamy także datę publikacji.


Jeśli chcesz, aby i Twoje przepisy na ciasta znalazły się w „Na żywo" - zgłoś je do nas już teraz!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń