Do góry

Newsy

"Ugotowani" w Rzeszowie - trzeci odcinek programu

W najbliższym odcinku "Ugotowanych" do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa. Szykuje się wybuchowa mieszanka różnych kuchni i osobowości. Na stole zagoszczą smaki tradycyjne, elementy leśne, nie zabraknie nawet akcentów indyjskich. Uczestników czeka odważna kulinarna niespodzianka. Czy przypadnie im do gustu?

Rywalizować będą: Aleksander Rusin - projektant grafiki użytkowej, współorganizator festiwalu muzyki elektronicznej i miłośnik ostrego koła, Elżbieta Lewicka - dziennikarka i wykładowczyni historii jazzu, zafascynowana kuchnią wegetariańską, Magdalena Lenart - urocza, wysportowana dentystka oraz Mirosław Kuczma - właściciel salonu motocykli.

Zobaczycie czterech niezwykłych bohaterów i cztery pomysły na kolację. Będziecie świadkami wielu zabawnych sytuacji, ale nie zapominajcie, że to walka o kulinarne uznanie i główną wygraną w wysokości 5 tysięcy zł! Komu tym razem, z barwnej czwórki, uda się wyjść z opresji zwycięską kolacją? Trzeci odcinek "Ugotowanych" już w niedzielę o godz. 18.00 na antenie TVN!

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń