Do góry

Konkursy

Wyniki konkursu: wygraj wyciskarkę do soków

Chociaż zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych, wielu z was odnalazło pytanie konkursowe w swoich telefonach. Do kogo powędruje wyciskarka?

Przy okazji każdego kolejnego konkursu bardzo pozytywnie nas zaskakujecie. Tym razem ilośc kreatywnych i niezwykle ciekawych zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Czytanie Waszych odpowiedzi było samą przyjemnością, a wybór najlepszej Nasze jury bardzo długo obradowało i do końca wahało się komu przyznać nagrodę. Po długich dyskusjach zdecydowano, że wyciskarka powędruje do Pana Artura S., który poza odpowiedzią przysłał nam przepiękną prezentację, w której opowiedział o swojej przygodzie ze Smakerem.

Artur S.: Lubię Smakera ponieważ dzięki niemu codziennie poszerzam swoje kulinarne horyzonty. Ciekawe przepisy, przydatne porady kulinarne, interesujące artykuły i pomocne filmy sprawiają że z dnia na dzień przygotowuję coraz lepsze potrawy, odżywiam się bardziej świadomie a gotowanie sprawia mi coraz większą satysfakcję i radość.

Dziękuję że jesteś Smakerze.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a Was wszystkim zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń