Do góry

Newsy

Zapraszamy na zimowe Smakowisko

Skoro już wiadomo czym jest Smakowisko nie pozostaje nic innego jak zaprosić na kolejną, tym razem zimową edycję Smakowiska, gdzie dnia 12.02 kulinarni blogerzy i pasjonaci gotowania znów opanują pałacową kuchnię w Paszkówce i będą raczyć gości swymi dokonaniami.

Tym razem wspólne gotowanie i konsumpcja odbędzie pod hasłem afrodyzjaków. Tak dobrze przeczytaliście afrodyzjaki. Dlaczego? Dlatego, że Smakowisko będzie jedną z atrakcji podczas walentynkowego weekendu w Paszkówce.

Oczywiście gotowanie w gronie ludzi o podobnych pasjach i zamiłowaniach, to sama przyjemność, jednak dopiero uznanie szerszej publiczności daje prawdziwą satysfakcję. Dlatego też najważniejsza część imprezy nadejdzie w chwili, gdy rozpocznie się wielka degustacja przygotowanych przez kuchmistrzów specjałów. Będzie ona otwarta zarówno dla gości, którzy zdecydują się spędzić w Pałacu cały walentynkowy weekend, jak i dla wszystkich, którzy odwiedzą Paszkówkę tylko w niedzielę. A oto jak przedstawia się plan niedzielnych (12.02) atrakcji:

15.00 - oficjalne otwarcie Smakowiska wraz z przedstawieniem uczestników - kim sa i czym się interesują uczestniczy tej edycji Smakowsika? Dowiecie się już niebawem :-)

15.15 - rozpoczęcie degustacji w przepięknej sali marmurowej Pałacu w Paszkówce. Za bilet wstępu pobierana będzie opłata w wysokości 35 zł i będzie ona w całości wymienna na oferowane dania. Bilet ów będzie miał wartość 5 "smaków", które będą oficjalną walutą Smakowiska. Porcja każdego dania kosztować będzie 1 smak (za wyjątkiem dań głównych, która mała porcja będzie kosztować 1, a duża 2 smaki). Oczywiście przez całą imprezę działać będzie minikantor (na recepcji) wymieniający złotówki na smaki. Dodatkowo wykorzystanie każdych 5 smaków upoważniać będzie do oddania jednego głosu na najlepszą potrawę Zimowego Smakowiska, a tym samym wytypowanie swego faworyta do zwycięstwa.

15.15 - degustacja przystawek

16.00 - degustacja dań głównych

17.00 - degustacja deserów (Przez cały czas trwania degustacji będzie także można degustować nalewki przygotowane przez uczestników).

17.45 - Wyłonienie zwycięzcy Zimowego Smakowiska oraz wręczenie nagród.

19.00 - Integracyjna zabawa przy tańcach i muzyce, która trwać może choćby do białego rana.

Sami musicie przyznać, że zabawa zapowiada się przednia, a przede wszystkim bardzo smaczna, więc już dziś zaplanujcie swój walentynkowy weekend i przybywajcie wraz z ukochanymi do Paszkówki!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń