Do góry

Konkursy

Zawstydź obwarzanka i zagłosuj!

Co jest najbardziej „krakowskie” w smaku? Internauci, którzy wzięli udział w sondzie przeprowadzonej na stronie Magicznego Krakowa uznali, że obwarzanek. A Ty co sądzisz?

Wejdź na stronę www.krakow.pl, wskaż swoje ulubione dania lub atrakcje kulinarne, których nie powstydziło by się żadne europejskie miasto i wygraj atrakcyjne nagrody!


II edycja konkursu Zawstydź obwarzanka i zagłosuj! rozpoczyna się 23 kwietnia i potrwa do 1 czerwca br. Jego celem jest wskazanie przez internautów produktu kulinarnego kupionego w krakowskich restauracjach lub innych punktach gastronomicznych, który szczególnie zapada w pamięć ze względu na wyjątkowy smak.
Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody: voucher na kolację w krakowskiej restauracji Magnifika, weekendowe pobyty w Hotelu Hilton Garden Inn, Hotelu Monika i Hotelu Aspel, zaproszenie na Bufet Surf&Turf w Hotelu Radisson Blu, zaproszenia na lunch w Amarone Ristorante, a także na koncert realizowany w ramach festiwalu Sacrum Profanum. Ponadto fundatorami nagród są Teatr Groteska i Centrum Wspinaczkowe Forteca. Łącznie do rozlosowania jest 19 nagród.


Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby powalczyć o nagrody wystarczy wziąć udział przynajmniej w jednym z nich.
W I etapie (23 kwietnia - 11 maja) wystarczy wejść na stronę www.krakow.pl, wypełnić zamieszczoną tam ankietę, wskazać wybrany przez siebie produkt kulinarny i miejsce jego nabycia, następnie (maksymalnie w trzech zdaniach) uzasadnić swój wybór oraz podać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko i numer telefonu.


Propozycje konkursowe wybrane z I etapu konkursu przez organizatorów, zostaną 16 maja opublikowane na stronie www.krakow.pl w formie sondy (II etap konkursu). Ta z propozycji, która w terminie od 16 maja do 1 czerwca otrzyma najwięcej głosów przesłanych przez internautów zostanie uznana za „Wyjątkowy produkt kulinarny".


Do drugiego etapu przechodzą automatycznie laureaci zeszłorocznej edycji czyli: Kiełbaska z niebieskiej Nyski, Lody z ul. Starowiślnej 83, Ciastko „Dzwon Zygmunta", Zapiekanka z pętli tramwajowej Bronowice Małe, Śledzie z „Ambasady Śledzia" i zapiekanka u Endziora.


Konkurs Zawstydź obwarzanka i zagłosuj! jest realizowany (jako dodatkowa kategoria) w ramach 9. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2014, której organizatorem jest Urząd Miasta Krakowa, przy współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym i Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.


Partnerami konkursu są: Restauracja Magnifika, Teatr Groteska, Centrum Wspinaczkowe Forteca, Amarone Ristorante, Hilton Garden Inn Kraków, Radisson Blu Hotels & Resorts oraz Małopolska Izba Hotelarska „Gremium" którą reprezentują Hotel Aspel i Hotel Monika.
Patroni medialni to: TVP Kraków, Czas dzieci.pl, Interia.pl, Smaker.pl, www.krakow.travel, kraków.pl, Dwutygodnik Miejski Kraków.pl

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń