Do góry

Książki

Zdrowa kuchnia

Każdy z nas chce cieszyć się zdrowiem i być w jak najlepszej formie. Na to, jak się czujemy wpływa sposób odżywiania. Gordon Ramsay - wybitny kucharz, uczestnik maratonów i energiczny prezenter telewizyjny, mogący pochwalić się świetną kondycją - jest najlepszym przykładem na to, jak można odżywiać się zdrowo i pozostawać w dobrym zdrowiu. W tej książce prezentuje smaczne potrawy, w pełni odpowiadające współczesnemu trendowi zdrowego odżywiania.

Zdrowa kuchnia zawiera 125 wyśmienitych przepisów na potrawy ze świeżych i odżywczych składników, przygotowywane najbardziej zdrowymi sposobami, by wydobyć ze składników jak najlepszy smak. Gordon Ramsay przedstawia oryginalne pomysły na zdrowe śniadania, obiady, posiłki dla dzieci, potrawy z grilla, kolacje, desery oraz przekąski podawane w czasie spotkań towarzyskich. Prezentuje również metody zdrowego gotowania, które nadają potrawom optymalny smak. Zdradza także, które produkty zdrowej kuchni preferuje.
Dzięki niezwykłym fotografiom, a także nowoczesnemu projektowi graficznemu, ta bardzo użyteczna książka kucharska jest godną następczynią wydanych już przez nas i bardzo popularnych książek: Łatwe gotowanie i Niedzielne przysmaki.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń