Zarabiaj ze Smakerem!

Marzysz o zarabianiu na tym co kochasz? Smaker Ci to umożliwi!

O co chodzi?

Kochasz gotować i dzielić się pomysłami? Nie musisz być profesjonalnym kucharzem, żeby zarabiać na gotowaniu. Z nami zyskasz za każdym razem, gdy ktoś obejrzy Twój przepis. Rachunek jest prosty! Im więcej przepisów dodasz, tym więcej osób je zobaczy, a dzięki temu na Twoje konto bankowe będą wpływać nowe fundusze.

Jak to zrobić?

Bądź aktywnym użytkownikiem. Dodawaj przepisy i zgłoś się do naszego programu, a przekonasz się jak łatwo podreperujesz swój domowy budżet.

Dzięki partnerskiej współpracy między Smakerem i Google, pomożemy założyć Ci indywidualne konto AdSense umożliwiające zarabianie pieniędzy, i krok po kroku przeprowadzimy przez cały proces. Jeśli posiadasz już takie konto, przystąpienie do naszego programu będzie jeszcze szybsze!

Czy mi się to opłaca?

Oczywiście! Wraz z naszym partnerem Google zdecydowaliśmy się oprzeć program o Google AdSense. Co oznacza, że pod dodanymi przez Ciebie przepisami pojawią się reklamy, dzięki którym Ty zarobisz! Każda odsłona to Twój zarobek, a musisz wiedzieć, że Smaker to jeden z wiodących serwisów kulinarnych w Polsce.

Masz pytania, coś nie jest dla Ciebie jasne?

Poszukaj odpowiedzi w FAQ lub skontaktuj się z nami, bardzo chętnie Ci pomożemy! Więcej informacji o programie znajdziesz także w regulaminie.

Wykorzystaj swoją szansę. Zacznij zarabiać już teraz!

Przejdź do programu