Marzysz o zarabianiu na tym co kochasz?
Smaker Ci to umożliwi!

O co chodzi?

Kochasz gotować i dzielić się pomysłami? Nie musisz być profesjonalnym kucharzem żeby zarabiać na gotowaniu. Z Nami zyskasz za każdym razem, gdy ktoś obejrzy Twój przepis. Rachunek jest prosty! Im więcej przepisów dodasz, tym więcej osób je zobaczy, a dzięki temu na Twoje konto bankowe będą wpływać nowe fundusze.

Jak to zrobić?

Bądź aktywnym użytkownikiem. Dodawaj przepisy i zgłoś się do naszego programu, a przekonasz się jak łatwo podreperujesz swój domowy budżet.

Dzięki partnerskiej współpracy między SmakeremGoogle, pomożemy założyć Ci indywidualne konto AdSense umożliwiające zarabianie pieniędzy, i krok po kroku przeprowadzimy przez cały proces. Jeśli posiadasz już takie konto, przystąpienie do naszego programu będzie jeszcze szybsze!

Czy mi się to opłaca?

Oczywiście! Wraz z naszym partnerem Google zdecydowaliśmy się oprzeć program o Google AdSense. Co oznacza, że pod dodanymi przez Ciebie przepisami pojawią się reklamy, dzięki którym Ty zarobisz!

Każda odsłona to Twój zarobek, a musisz wiedzieć, że Smaker jest największym serwisem kulinarnym w Polsce* i gwarantuje Ci najwyższe liczby odsłon*.

Masz pytania, coś nie jest dla Ciebie jasne? Poszukaj odpowiedzi w FAQ lub skontaktuj się z nami, bardzo chętnie Ci pomożemy! Więcej informacji o programie znajdziesz także w regulaminie.

Wykorzystaj swoją szansę. Zacznij zarabiać już teraz!

*Źródło: Mega­pa­nel PBI/Ge­mius, czer­wiec 2015, kate­go­ria „Kuchnia, gotowanie”.