Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1989
Polecam.
Odsłon: 483
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1989
Polecam.
Odsłon: 483
Składniki
Żelatynę rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Masło i margarynę utrzeć, dodawać adwokat dalej ucierając, na końcu tężejącą żelatynę.
Galaretkę rozpuścić. Na upieczony biszkopt dajemy masę adwokatową, na masę owoce i zalewamy tężejącą galaretką.