Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
kruche ciasto,owocowe nadzienie i bezowa pianka,pychotka
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 25
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22493
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 25
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22493
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Składniki
Z mąki,4 łyżek cukru,cukru waniliowego,masła i jajka zagnieść kruche ciasto i wstawić do lodówki na godzinę.Jabłka zagotować,budynie wymieszać z sokiem pomarańczowym i wlać do jabłek cały czas mieszając pogotować z 5 minut i odstawić do wystygniecia.Ciasto wyjąć z lodówki i delikatnie rozwałkować wyłożyć dno i boki tortownicy posypać bułka tartą i rónomiernie rozłożyć masę jabłowo-budyniową.piec w 170 stopniach ok. 45 minut.Białka ubić na sztywno następnie powoli dosypywać cukier i miksować aż się cukier rozpuści.Po 45 minutach wyjąć ciasto z piekarnika wyłożyć pianę z białek i wstawić ponownie do piekarnika na 40 minut skręcając temp. piecyka do 100 stopni,po 40 minutach wyłączyć piekarnik zostawić w nim ciasto aż do ostygniecia .Życzę smacznego.