Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Bywa bardzo pomocne w upalne dni!
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1988
Polecam.
Odsłon: 483
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1988
Polecam.
Odsłon: 483
Składniki
Zaparzyć szklankę mocnej czarnej herbaty i szklankę herbaty zielonej. Gdy trochę ostygną przelać obie do dzbanka, dolać wody i posłodzić miodem lub cukrem. Wstawić do lodówki żeby się schłodziło. Po jakimś czasie dodać plasterki cytryny lub limonki oraz listki mięty. Wstawić jeszcze do lodówki na trochę żeby smaki się przeszły. Wyjąć i dodać lodu.