Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Pożywne, sycące naleśniki które bardzo lubimy. Naleśniki z tak przygotowanym nadzieniem są pyszne. Polecam wypróbować.
mikser, łyżka, naczynie, talerz, nóż, patelnia,
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1017
Proponuję smaczne, zdrowe, bezmięsne danie.
Odsłon: 576
Kolorowa, sycąca i pełna świeżych smaków sałatka z kuskusem perłowym, chrupią...
Odsłon: 30
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1017
Proponuję smaczne, zdrowe, bezmięsne danie.
Odsłon: 576
Kolorowa, sycąca i pełna świeżych smaków sałatka z kuskusem perłowym, chrupią...
Odsłon: 30
Składniki
Do miski wsypać mąkę, dodać mleko , jajka oraz szczyptę soli. Wszystko zmiksować mikserem ( ciasto ma mieć konsystencję śmietany ).
Na patelnię wlać olej, dobrze rozgrzać. Na dobrze rozgrzaną patelnię wlać porcję ciasta i smażyć naleśniki, do wyczerpania całego ciasta.
Nadzienie; Jogurt przełożyć do miseczki, dodać obrane pokrojone w drobną kostkę jabłko oraz gruszkę, dodać miód i wymieszać.
Tak przygotowane nadzienie nakładać porcjami na naleśniku i rozsmarować równomiernie.
Zwinąć w rulon lub w trójkąt. Smacznego