Sezon na cukinię

Konfitura figowa El Baraka powstaje w Maroku, ze starannie dobranych i dojrzałych fig. Owoce te słyną z wielu dobroczynnych właściwości. Produkt jest naturalnie słodzony, nie zawiera konserwantów. Słodki smak i naturalny skład zachwycają nawet wymagających smakoszy.

Konfitury prosto z Maroka

Konfitura figowa El Baraka powstaje w Maroku, ze starannie dobranych i dojrzałych fig. Owoce te wspomagają prawidłową pracę układu hormonalnego, układu pokarmowego oraz odpornościowego. Słyną również z właściwości antybakteryjnych. Są źródłem witamin i sprzymierzeńcem w walce z anemią, chorobami serca i układu oddechowego.


Konfitura to idealny dodatek do śniadań i deserów. Słodki smak i naturalny skład zachwycą nawet wymagających smakoszy. Produkt jest naturalnie słodzony i pozbawiony konserwantów. Już dziś dostępny w Maroko Sklepie: www.marokosklep.com.


Skład: figi, cukier, pektyna, kwas cytrynowy; nie zawiera konserwantów
Cena: 4,90 zł/240 g

 

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Pasta z wędzonego pstrąga
Przekąski Pasta z wędzonego pstrąga

Pasta z wędzonego pstrąga to jedna z naszych ulubionych propozycji na śniadan...

Odsłon: 131

30 min
4
Sernik gotowany z owocami lata
Ciasta Sernik gotowany z owocami lata

To nasze ulubione ciasto, którego nie trzeba piec. Szczególnie latem warto je...

Odsłon: 437

15 min
9
Ogórki na ostro do słoików
Przetwory Ogórki na ostro do słoików

Przepyszne, ostro- słodkie ogórki do słoików są znakomitą propozycją na obiad...

Odsłon: 2823

>60 min
4