Sezon na bób

W dniach 5-7 marca 2010 odbędzie się kolejna edycja konkursu. Organizatorem przedsięwzięcia jest Zespół Szkół Gasrtonomicznych im. mjr Henryka Sucharskiego nr 1 w Karkowie.

XI Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych

Tematem jedenastej edycji konkursu są "Polskie inspiracje kulinarne". W szranki staną uczniowie ze szkół gastronomicznych oraz hotelarksich. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim propagowanie tradycji kulinarnych, integracja uczniów z różnych szkół, a także doskonalenie umiejętności zawodowych.

Program XI Małopolskiego Konkursu Gastronomicznego:

6.03.2010
- 8.00-12.00 Część praktyczna konkursów: kucharza, kelnera, barmana

-9.00 Szkolenie dla opiekunów nt. "Nowoczesne techniki pakowania żywności spełniające wymogi HACCP"

-13.30- Pokaz baristyczny

-16.30 Ogłoszenie wyników

Finał konkursu zakończy się uroczystym bankietem.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Cukinia w cieście
Przekąski Cukinia w cieście

Cukinia w cieście to jeden z najprostszych i najsmaczniejszych sposobów na pr...

Odsłon: 45933

30 min
42
Magdalenki
Desery Magdalenki

Magdalenki z różowym lukrem. Do kawy i herbaty. Zamiast lukrować można posypa...

Odsłon: 162

30 min
4
30 min
76